Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

baubau racing 16-09-07 20:48

Re: Mitsu braila
 
Am reusit sa-ti dau un pm cu pretul. da-mi de stire ce vrei sa faci.

U_TUNING 17-09-07 12:52

Re: Mitsu braila
 
ai pm................

baubau racing 08-10-07 19:36

Re: Mitsu braila
 
Stiti cumva a ajuns Mertzul slr in galati?

shadowro 08-10-07 23:31

Re: Mitsu braila
 
nu inca.mergi la bucuresti daca vrei sa te dai.

BGD_NNE 25-10-07 16:09

Re: Mitsu braila
 
Intrebare idioata : " Tre sa ajunga vreun SLR in Galati ? "

shadowro 25-10-07 16:10

Re: Mitsu braila
 
se zvonea ca si cum lisinschi cica ar putea fi un fericit viitor posesor.

BGD_NNE 25-10-07 16:12

Re: Mitsu braila
 
/:) nu prea il vad eu pe ala la volan de slr....dar in fine .am auzit ca i-a dat-o unu pe faleza cu un seat leon destul de rushinos avand in vedere ca era la volanul unui porsche ...aku nu stiu daca e adevarat dar stiu sigur ca e cam jos in ceea ce priveste condusul :P

MauS 25-10-07 18:07

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by BGD_NNE (Post 1167393)
/:) nu prea il vad eu pe ala la volan de slr....dar in fine .am auzit ca i-a dat-o unu pe faleza cu un seat leon destul de rushinos avand in vedere ca era la volanul unui porsche ...aku nu stiu daca e adevarat dar stiu sigur ca e cam jos in ceea ce priveste condusul :P

Eu zic sa nu faci afirmatii de genul asta:-)

TazzY 25-10-07 20:32

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1167613)
Eu zic sa nu faci afirmatii de genul asta:-)

Sustin... Nu ai sa vezi leon sa faca carrera4s sau cayenne :) Cel putzin nu in galati... Indiferent cine ar fi pilotul porsche'ului e prea greu sa o dai in bara cu asa masina ;)

Azerty 25-10-07 21:13

Re: Mitsu braila
 
App.
Zilele trecute am vazut Mitsu la plimbare prin Braila.
S-a intors proprietarul?
Sau o mai plimba cineva din cand in cand?

shadowro 25-10-07 22:09

Re: Mitsu braila
 
am inteles ca s-a intors .. iar porschele lu lisinschi e 911turbo nu carrera :)

TazzY 26-10-07 22:06

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1168098)
am inteles ca s-a intors .. iar porschele lu lisinschi e 911turbo nu carrera :)

Mai rau.. :D


P.S. : Scuze de edit.. Am vrut sa dau Quote :)

yknot 27-10-07 00:29

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 1167992)
App.
Zilele trecute am vazut Mitsu la plimbare prin Braila.
S-a intors proprietarul?
Sau o mai plimba cineva din cand in cand?

s-a intors... in curand este posibil sa urmeze un gratar pe la capitala.. ;)

baubau racing 27-10-07 16:50

Re: Mitsu braila
 
Pentru moment incerc sa fac unul pe la constanta dupa urmeaza buc....:D

shadowro 28-10-07 03:59

Re: Mitsu braila
 
pazea , am auzit ca si-a luat carerra gt nu slr.
cred ca mai trebuie sa mai bagi niste steroizi la masina ca sa il dovedesti :)


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2026 4Tuning