![]() |
Re: Audi 80 (B2) quattro
Foarte frumos ce faci tu acolo,mai ales dupa atata timp, felicitarile mele si spor la munca.
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Hai cu pozele alea8)
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
misto masina spor la treaba esti un adevarat pasionat
felicitari :) |
Re: Audi 80 (B2) quattro
foarte frumos gestul :D , m-ai tinene la curent :-)
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
eu am unu ca al tau dar i-am pus motorul de pe modelulde 93 quatro si iti recomand sa faci la fel la cat ai lucrat la caroserie
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
in sfarsit am mai apucat sa mai fac cate ceva! Mi-am facut rost si de faruri de audi 90. Am tras conductele de frana, miam vopsit interioarele. Sper sa o termin cat mai repede ca deja mam saturat.
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
6 Attachment(s)
Am facut rost de un aaparat shi am facut si cateva poze.
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
ai gasit faruri de audi 90 pe unde ca si eu caut o perechie :?:iese super misto ce faci tu acolo :)
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
aceashi culoare sau ai de gand sa faci ceva mai iesit in evidentza?
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Quote:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
nu vrei un audi 90 complect cu motor de 2300 cm 20v cu 2axe cu came cu serpisori, masina e 4x4 cu discuri fata spate perforate si striate ,are suspesia de competitii cu reglaj pe amotizor pe inaltime si duritate,ambreajul e nou pe ea mai am piese de rezerva inclusv un grup ptr spate cu tot cu brate si un cardan complect .ptr detalii da-mi un mess
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Quote:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Quote:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
suna-ma la tel 0740205921 si vb despre masina si restul.O facem sa fie bine
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
foarte frumos proiectu, nu vezi multa lume sa restaureze un audi 80 sedan fie el si quattro, felicitari si succes cu bestia
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning