Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Audi 80 (B2) quattro (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/39287-audi-80-b2-quattro.html)

Ingerasul99 12-04-09 20:28

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Foarte frumos ce faci tu acolo,mai ales dupa atata timp, felicitarile mele si spor la munca.

CoCaine 15-04-09 23:13

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Hai cu pozele alea8)

audi90 13-07-09 16:57

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
misto masina spor la treaba esti un adevarat pasionat
felicitari :)

Bogdan.IS 22-07-09 21:41

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
foarte frumos gestul :D , m-ai tinene la curent :-)

dell 26 21-08-09 21:37

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
eu am unu ca al tau dar i-am pus motorul de pe modelulde 93 quatro si iti recomand sa faci la fel la cat ai lucrat la caroserie

BN-01-WSO 07-12-09 17:37

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
in sfarsit am mai apucat sa mai fac cate ceva! Mi-am facut rost si de faruri de audi 90. Am tras conductele de frana, miam vopsit interioarele. Sper sa o termin cat mai repede ca deja mam saturat.

BN-01-WSO 07-12-09 17:45

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
6 Attachment(s)
Am facut rost de un aaparat shi am facut si cateva poze.

audi90 01-01-10 16:37

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
ai gasit faruri de audi 90 pe unde ca si eu caut o perechie :?:iese super misto ce faci tu acolo :)

neschimbat 03-01-10 09:53

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
aceashi culoare sau ai de gand sa faci ceva mai iesit in evidentza?

BN-02_TZY 03-01-10 20:50

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Quote:

Originally Posted by audi90 (Post 2938429)
ai gasit faruri de audi 90 pe unde ca si eu caut o perechie :?:iese super misto ce faci tu acolo :)

Mi-am gasit o pereche de faruri si leam pus lupa pe faza scurta shi leam facut negre. Poate reusesc sa le fac o poza. Intre timp mi-am facut rost de o pereche de jante OZ TURBO. Saptamana asta o sa-mi pun alta chiuloasa de golf2 gti cu injectzie electronica si la sfarsitul saptamanaii sper sal pornesc. Toate cele bune si un an fericit

dell 26 03-01-10 21:05

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
nu vrei un audi 90 complect cu motor de 2300 cm 20v cu 2axe cu came cu serpisori, masina e 4x4 cu discuri fata spate perforate si striate ,are suspesia de competitii cu reglaj pe amotizor pe inaltime si duritate,ambreajul e nou pe ea mai am piese de rezerva inclusv un grup ptr spate cu tot cu brate si un cardan complect .ptr detalii da-mi un mess

BN-01-WSO 04-01-10 07:36

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Quote:

Originally Posted by dell 26 (Post 2943398)
nu vrei un audi 90 complect cu motor de 2300 cm 20v cu 2axe cu came cu serpisori, masina e 4x4 cu discuri fata spate perforate si striate ,are suspesia de competitii cu reglaj pe amotizor pe inaltime si duritate,ambreajul e nou pe ea mai am piese de rezerva inclusv un grup ptr spate cu tot cu brate si un cardan complect .ptr detalii da-mi un mess

Asha vrea da i cam greu cu banii ashtia. Dami un pm cu pretzu sau intra pe id-u meu: sorin.roata

audi90 04-01-10 09:12

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
Quote:

Originally Posted by BN-02_TZY (Post 2943346)
Mi-am gasit o pereche de faruri si leam pus lupa pe faza scurta shi leam facut negre. Poate reusesc sa le fac o poza. Intre timp mi-am facut rost de o pereche de jante OZ TURBO. Saptamana asta o sa-mi pun alta chiuloasa de golf2 gti cu injectzie electronica si la sfarsitul saptamanaii sper sal pornesc. Toate cele bune si un an fericit

astept poze sunt curios cum iai pus lupa :?: si mai ales vopsite negre orice idee e bine primita..

dell 26 04-01-10 20:29

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
suna-ma la tel 0740205921 si vb despre masina si restul.O facem sa fie bine

donz 22-01-10 13:03

Re: Audi 80 (B2) quattro
 
foarte frumos proiectu, nu vezi multa lume sa restaureze un audi 80 sedan fie el si quattro, felicitari si succes cu bestia


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning