![]() |
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
sal. obcúl mai este?
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- cotiera piele impecabila + suport pahare - 300 ron - volan M - 150 ron - geamuri electrice spate - 450 ron - capota motor - 250 ron - aripi fata - 100 ron buc - faruri - 250 ron set - bara fata M cu proiectoare - 300 ron - bara spate M - 350 ron - stopuri impecabile - 200 ron - usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc - suspensie sport, spatele are amortizoare reglabile pe duritate BILSTEIN galbene (impecabila)- 400 ron - oglinzi electriceM originale europa nu anglia - 300 ron - MID - 50 ron impecabil - ceasuri bord 260 km/h - 150 ron - JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 500 euro cu tot cu cauciucuri |
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Amortizoarele la tine pe spate sunt Koni (galbene) , m-am uitat eu mai atent la ele , daca le dai separat ti-le cumpar eu.
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Te-am mai intrebat si nu mi-ai raspuns...dai suportul de pahare si separat?
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
volanu cum arata e decojit cum se prezinta ai vreo poza cu el frontal ?
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
sal ..nu am da pot sa ii fac maine si il vezi...nu e rupt etc .....
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Da omu ramane pe maine cum am stabilit :)
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
s-au dat;
-bara spate -bandourile -husa capota |
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
Te-ai mai gandit cu suportul ala de pahare?
|
Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
salut inca o data vreau eu volanu mil poti pune la posta ? daca da dami un pm sa iti dau adressa ca il iau arata bine la bani astia e ok :) ms anticipat si scz de deranj
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning