Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ e36 Mpacket (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/386506-dezmembrez-e36-mpacket.html)

55pyv 12-10-13 11:05

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
sal. obcúl mai este?

dany_JET 12-10-13 20:01

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by 55pyv (Post 5590943)
sal. obcúl mai este?

sal este MID si da mai este

dany_JET 19-10-13 20:08

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- cotiera piele impecabila + suport pahare - 300 ron
- volan M - 150 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- bara spate M - 350 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- suspensie sport, spatele are amortizoare reglabile pe duritate BILSTEIN galbene (impecabila)- 400 ron
- oglinzi electriceM originale europa nu anglia - 300 ron
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 500 euro cu tot cu cauciucuri

marian msl 19-10-13 20:20

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Amortizoarele la tine pe spate sunt Koni (galbene) , m-am uitat eu mai atent la ele , daca le dai separat ti-le cumpar eu.

dany_JET 20-10-13 14:48

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by marian msl (Post 5595656)
Amortizoarele la tine pe spate sunt Koni (galbene) , m-am uitat eu mai atent la ele , daca le dai separat ti-le cumpar eu.

da stiu ....m.am grabit cand am scris....nu le dau separat

AVB 20-10-13 14:50

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Te-am mai intrebat si nu mi-ai raspuns...dai suportul de pahare si separat?

dany_JET 21-10-13 17:00

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by AVB (Post 5596048)
Te-am mai intrebat si nu mi-ai raspuns...dai suportul de pahare si separat?

sal.....deocamdata nu......

AVB 21-10-13 17:18

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5596832)
sal.....deocamdata nu......

Ok. Poate e cineva interesat de cotiera,si eu sa iau suportul. Sunt dispus sa dau jumate din suma ceruta pe cotiera.

alypink25 24-10-13 21:46

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
volanu cum arata e decojit cum se prezinta ai vreo poza cu el frontal ?

dany_JET 24-10-13 21:57

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
sal ..nu am da pot sa ii fac maine si il vezi...nu e rupt etc .....

alypink25 24-10-13 22:10

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Da omu ramane pe maine cum am stabilit :)

dany_JET 25-10-13 16:48

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s-au dat;
-bara spate
-bandourile
-husa capota

dany_JET 25-10-13 16:56

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alypink25 (Post 5599346)
Da omu ramane pe maine cum am stabilit :)

poze volan

AVB 25-10-13 16:59

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Te-ai mai gandit cu suportul ala de pahare?

alypink25 25-10-13 20:52

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut inca o data vreau eu volanu mil poti pune la posta ? daca da dami un pm sa iti dau adressa ca il iau arata bine la bani astia e ok :) ms anticipat si scz de deranj


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning