Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

F.R.Sonic 25-04-07 12:09

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by alexinho (Post 869851)
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)

Trebe sa-i aducem de-acasa baterie pt monstru ala :lol:

alexinho 25-04-07 16:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 870021)
Trebe sa-i aducem de-acasa baterie pt monstru ala :lol:

:lol: :lol: no las k porneshte si impinsa.......k doar e multa panta acolo:lol: :lol:

baiatu'dinHD 26-04-07 07:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?

sNap7 26-04-07 16:41

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 871563)
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?

Dap, ramane Taul Feierag dar asteptam sa ne mai adunam ..

Takashy_Vtec18 26-04-07 21:35

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Super tare ideea ...as veni si yo numa ca ...am examen in 4 mai.......Poate se amana examenu si vin si yo.......:)

F.R.Sonic 27-04-07 00:09

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 872280)
Dap, ramane Taul Feierag dar asteptam sa ne mai adunam ..

Deci Taul Feierag e la Certej? :lol: ca yo n-am auzit de "Taul" asta...maine sau poimane stiu exact eu si fratzika dak lucram...sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el) ca a mea am ceva probleme la cutie ...nu mai intra a-5-a....nu cred ca am timp sa ma ocup de ea pana saptamana viitoare asa ca...

xxdadixx 27-04-07 23:07

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Mie mi-a zis cineva din Certej ca drumul e nasol si nu o sa ajung cu a mea ca e joasa. E adevarat?

alexinho 28-04-07 09:22

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
mai nu e kiar asha rau.......eu am urkt cu mai multe mashini acolo shi n-am avut probleme......urkm cu dacia lui paul:-P........drum k drum dar sus e formidabil.......;)

baiatu'dinHD 28-04-07 22:44

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
[QUOTE=fast_racer_sonik;873237].sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)

AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine?

CE ZICI FRATZIK? AI?

fratzika 29-04-07 10:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
[QUOTE=baiatu'dinHD;875679]
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 873237)
.sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)

AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine?

CE ZICI FRATZIK? AI?

Inca nu stiu ce sa zic, s-au anuntat niste vizite la mine(ieri am primit un telefon surpriza)...nu stiu in ce fel se vor materializa...dar daca va fi sa merg...de ce nu???
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:)

NEONU7000 29-04-07 11:18

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
pana la urma a ramas sau nu faieragu?

baiatu'dinHD 29-04-07 19:01

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 875995)

Inca nu stiu ce sa zic, s-au anuntat niste vizite la mine(ieri am primit un telefon surpriza)...nu stiu in ce fel se vor materializa...dar daca va fi sa merg...de ce nu???
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:)

ok! Lasa, daca nu iti va da taica-tu masina, atunci voi vedea cu cine voi merge, daca nu, voi sta acasa si voi lenevii.

F.R.Sonic 30-04-07 16:06

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Distractie placuta maine....eu sunt la lucru de dimineatza :(

xxdadixx 30-04-07 16:20

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Deci pana la urma care mergem, daca mai mergem?

sNap7 30-04-07 22:00

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Mdea ... eu imi dau demisia de la a mai avea initiativa in chestii de astea pt ca esueaza de fiecare data ..


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning