![]() |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Super tare ideea ...as veni si yo numa ca ...am examen in 4 mai.......Poate se amana examenu si vin si yo.......:)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Mie mi-a zis cineva din Certej ca drumul e nasol si nu o sa ajung cu a mea ca e joasa. E adevarat?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
mai nu e kiar asha rau.......eu am urkt cu mai multe mashini acolo shi n-am avut probleme......urkm cu dacia lui paul:-P........drum k drum dar sus e formidabil.......;)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
[QUOTE=fast_racer_sonik;873237].sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)
AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine? CE ZICI FRATZIK? AI? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
[QUOTE=baiatu'dinHD;875679]
Quote:
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:) |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
pana la urma a ramas sau nu faieragu?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Distractie placuta maine....eu sunt la lucru de dimineatza :(
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Deci pana la urma care mergem, daca mai mergem?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Mdea ... eu imi dau demisia de la a mai avea initiativa in chestii de astea pt ca esueaza de fiecare data ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning