Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad.html)
-   -   Membri Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/38177-membri-dream-squad.html)

AlecsM 27-04-07 10:59

Re: Membrii Dream Squad
 
Felicitarile noastre maestre TOM ! ;)

cata4 27-04-07 15:51

Re: Membrii Dream Squad
 
Sa ai parte de ea si cat mai multe drumu lipsite de incidente neplacute !

STIprdr 28-04-07 01:52

Re: Membrii Dream Squad
 
merci mult baieti acum am apucat sa citesc si eu forumul si felicitari si tie alex pt bolid :)

blowwind 28-04-07 11:51

Re: Membrii Dream Squad
 
am vazut masina ieri in fata la Taxe si Impozite Sector 3 ... era sa fac accident :)) =))


FELICITARI TOM ... YOUR THE MAN :D:D ...

pozee ?? :D

slick_tha_don 28-04-07 17:46

Re: Membrii Dream Squad
 
Felicitari pentru noua achizitie,am ramas cu gura cascata cand am vazut-o :shock:

Achim 02-05-07 15:05

Re: Membrii Dream Squad
 
2 Attachment(s)
Doar doua poze momentan, o sa vina si grosu da' sa le adun :)

Achim 08-05-07 06:39

Re: Membrii Dream Squad
 
ti-am spus ca mai intai tre' sa iti repari masina ca sa ii facem poze si sa vedem in ce configuratie esti... sau poate pana atunci, cine stie... tre' sa bagam datele de la un Mini ceva...

oricum... mai bine iti schimbi nickname'ul in Carmageddon sau ceva mai sugestiv :D :D :D

Achim 12-08-07 03:41

Re: Membrii Dream Squad
 
Dream Squad a primit inca doi membrii. E vba despre Miker si al lui Logan rosu "aprins" :-P si de Pembo si al lui Kawasaki ZX6R 2007 verde "aprins" :)


[img]http://img27.*************/img/img27/9/7/12/t_MKR16m_ad4fae2.jpg[/img]

[img]http://img30.*************/img/img30/8/6/27/f_SPA1197m_d09c24a.jpg[/img]

Si un curand vom face si un update pt Cata4 si al lui A4... sau RS4... sau :omfg:

CuzKo 12-08-07 07:28

Re: Membrii Dream Squad
 
ce prezentare... "aprins"... bajeti.. eu va propun sa il rupeti pe asta micu' k va da pe mana politiei.. auzi.. aprins... si culmea.. te-ai gasit sa ii prezinti tocmai pe ei doi... aprinsi :))))))) felicitari bajeti ;)

cat despre cata... fr frumos audi.. am avut placerea sa il vad live in noaptea asta.. lipsesc jantele.. dar.. "vine" ele! :P

Achim 12-08-07 12:56

Re: Membrii Dream Squad
 
Da... sa notam aici si o obiectie a domnului Cuzko, sigur ca da... :):):)

Michael 14-08-07 11:04

Re: Membrii Dream Squad
 
sa`i traiasca lu cata acel "RS4" l`am vazut intr`o seara si arata demential...
tot respectul

Achim 14-08-07 14:27

Re: Membrii Dream Squad
 
Preview: Dream Squad & Cata4 ...

Achim 02-09-07 20:12

Re: Membrii Dream Squad
 
O sa mai urmeze poze cu A4'ul si update'uri... BMW'ul lui Beu care s-a mai "umflat in pene" putin si inca niste cai castigati de DreamSquad, mai ales in regiunea Tom si AlecsM ;)

blowwind 02-09-07 23:08

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 1077470)
O sa mai urmeze poze cu A4'ul si update'uri... BMW'ul lui Beu care s-a mai "umflat in pene" putin si inca niste cai castigati de DreamSquad, mai ales in regiunea Tom si AlecsM ;)

imi stii idu nu ?:D

Achim 03-09-07 20:09

Re: Membrii Dream Squad
 
5 Attachment(s)
Audi A4 2.0 TFSi Quattro
aproape de final... (mai urmeaza jante OZ si kit de frane complet de la Tarox)


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

- Copyright 2026 4Tuning