Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Tema noua vs. Tema veche (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/380092-tema-vs-tema-veche.html)

aleks 17-07-13 19:43

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by JDV (Post 5527991)
zpzpzpo si kidu2006 sunt niste exemple de astfel de specimene....IQ mic dar gura cat sa compenseze.
Mai avem si useri gen franz34sm ...care sunt oarecum pasnici...dar parca mereu fumati.

am sa ma uit cu atentie, promit :)
Franz cu f de la fumat, buna asta :lol:

onucku 24-07-13 22:33

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Aleks,pentru ca e un thread la care esti activ...am o sugestie,o rugaminte. Poate faceti ceva cu samsarii aia agramati care isi pun troacele la vanzare pe sectiunea "masina mea". Sa le interziceti anunturile,poate s-au ratacit,poate n-au gasit sectiunea "Bazar' si trebuiesc ajutati.

aleks 25-07-13 12:10

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Daca primesc p.m.-uri cu topicurile, cu mare placere fac asta :lol::twisted:

onucku 31-07-13 16:31

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Cu tot respectul cred ca e de datoria voastra,a moderatorilor sa faceti curatenie la rubrica de samsareala a.k.a "MASINA MEA".

aleks 01-08-13 10:08

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by onucku (Post 5539110)
Cu tot respectul cred ca e de datoria voastra,a moderatorilor sa faceti curatenie la rubrica de samsareala a.k.a "MASINA MEA".

Sigur ca moderatorii zonali fac ordine mereu acolo. Aia poti spune ca e, cumva, "datoria" lor.
Daca pe tine te supara un anunt anume, imi poti da mesaj cu el si sa ma uit si eu peste umarul lor.
Totusi, am o rugaminte. defineste-mi ce anume inseamna samsareala. Ofera-mi, ca si ajutor, o definitie clara a anunturilor virgine, corecte si cinstite. Si ajuta-ma sa le ofer un motiv celor carora le sterg anunturile, pentru ce criterii clare le pot eu interzice posibilitatea de a-si vinde masinile.
As fi curios cum rezolvam o chestiune pe care n-a rezolvat-o niciun targ auto, site sau revista nici din Germania, nici din Romania, nici din alta parte...

onucku 01-08-13 11:18

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 5539715)
Sigur ca moderatorii zonali fac ordine mereu acolo. Aia poti spune ca e, cumva, "datoria" lor.
Daca pe tine te supara un anunt anume, imi poti da mesaj cu el si sa ma uit si eu peste umarul lor.
Totusi, am o rugaminte. defineste-mi ce anume inseamna samsareala. Ofera-mi, ca si ajutor, o definitie clara a anunturilor virgine, corecte si cinstite. Si ajuta-ma sa le ofer un motiv celor carora le sterg anunturile, pentru ce criterii clare le pot eu interzice posibilitatea de a-si vinde masinile.
As fi curios cum rezolvam o chestiune pe care n-a rezolvat-o niciun targ auto, site sau revista nici din Germania, nici din Romania, nici din alta parte...

Ok,nevermind.Personal ma deranjeaza pentru ca intru pe rubrica aia sa vad ce of-uri,ce bucurii, ce modificari mai fac adevaratii iubitori de masini nu sa vad pe unii certati cu lb. romana ,care nici macar nu stiu ce vand de cele mai multe ori.Dar eu sunt unul,ei sunt multi.Si indiferenta e mare....

aleks 01-08-13 12:55

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Stai ca n-am fost atent, ziceai de masina mea, eu vorbeam de zona comerciala.
Pe care din sectiuni, ca fiecare marca are impartite categoriile, si sunt zeci de marci...

onucku 01-08-13 15:37

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 5539851)
Stai ca n-am fost atent, ziceai de masina mea, eu vorbeam de zona comerciala.
Pe care din sectiuni, ca fiecare marca are impartite categoriile, si sunt zeci de marci...

Vorbeam de sectiunea "vip club masina mea"....

aleks 02-08-13 19:27

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by onucku (Post 5539960)
Vorbeam de sectiunea "vip club masina mea"....

Pe site, da, acolo insa moderatorii forumului nu au drept de administrare.
Recunosc insa ca eu ar trebui sa fac putina curatenie prin zona aia, si am sa fac, promit, numai timp sa fie :lol: :lol:

onucku 02-08-13 20:14

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 5540756)
Pe site, da, acolo insa moderatorii forumului nu au drept de administrare.
Recunosc insa ca eu ar trebui sa fac putina curatenie prin zona aia, si am sa fac, promit, numai timp sa fie :lol: :lol:

Am inteles.Ar fi placut sa vad ca ia cineva atitudine.Cu atat mai mult cu cat exista rubrica separata unde pot vinde cat si ce vor.

Eriksson 12-11-13 04:43

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Da oare s-ar putea cu mai putine reclame ? nici adblock nu mai face fata , intru sa citesc ceva 567890 reclame , stau 1 ora sa le inchid pe toate si la next page lafel , daca vreau reclame ma uit pe pro tv , dar si aici ? (si ma refer la forum)

jemis90 12-11-13 19:57

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
+1

Spam...reclama bagata cu forta. Daca nu esti atent la mouse, dai clik pe toate prostiile. Era mai bine inainte de invazia reclamelor.

john17 13-11-13 06:29

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
De la 1 ian 2014 propun sa se implementeze un nou layout: 1/5 din latimea paginii pt forum, restul pt reclame! Si nu cumva sa va treaca prin cap sa faceti o versiune de mobil, sunt convins ca toata lumea foloseste exclusiv desktop ca sa intre pe 4t...

Spark 16-11-13 13:29

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Reclamele sunt foarte enervante, dar va inteleg, aduc un ban in plus.

Dar macar faceti in asa fel incat butonul de X de la reclame sa se poata accesa nu sa stea ascuns sub bara de sus a paginii sau a temei noi.
Macar sa o inchid cu usurinta daca de reclame tot nu scap.

Multumesc

IULY-CLA 03-12-13 19:28

Re: Tema noua vs. Tema veche
 
Bai 4tuning mai dati-o in p,,,a cu atata reclama nu poti sa vezi nimic ca apare reclama


All times are GMT +2. The time now is 21:26.

- Copyright 2026 4Tuning