![]() |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
1 Attachment(s)
uite k pun un mustang pe aci:-)
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
dupa parerea mea a fost un loc destul de bun
cel mai bun loc oferit ce curtea Metro zic eu felicitari organizatorilor astept show-ul urmator :) |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
bravo baieti...ati facut un show pe cinste.....se poate si fara incidente!!!
bv HAI..spectacol ca intotdeauna.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
felicitarile mele...pentru laf"amandoua" pentru sorin...cu hai...pentru m3 d la midnight..care sincer ma terminat...iar pentru MAROO....FRATIOARE TOT RESPECTUL MEU....ai fost numarul 1....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Am o intrebare, cum se face ca HAI-ul are acelasi numar de inmatriculare pe 2 ursi, cel negru si cel albastru??
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
e bazat :lol:....gandeste`te putin cum poate sa aiba pe ambele masini?:)))
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
ce intrebare de *** de fapt ......... nu e treaba nimanui
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
bravo frumos spectacol pacat ca n-am vazut asta cu ochii mei:(
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
super tare!!!mi-a placut la nebunie....bravo baieti!!!8)
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Nu pot sa spun ce rau imi pare k nu ar ajuns...
Vad totusi k a iesit super....BRAVO.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
am fost acolo... a fost super tare , din pacate am uitat sa incarc bateriile la camera si nu am filmat decat cam 20 min din show . si am mai "tras" pe telefon prestatzia membrului nostru Harry cu M3`ul negru !(nu am aflat k sa-a inscris la concurs decat cand l`am vazut k se "inghesuia" cu masina la start :lol: , bravo lui... o surpriza placuta.)
Felicitari 4tuning , v-a iesit si de data asta ! numai bine ! |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Ati fost de nota ZECE!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost super show-ul de burn , dar si f f f aglomerat fratee , era o gramada de loome akolo ....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
care ma ia si pe mine la el in masina , cand mai faceti burn ??? :X:X:X sunt curios rau ... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning