Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Sleepy 3 D Cars (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/37457-sleepy-3-cars.html)

skimpy 17-06-09 17:13

Re: Sleepy 3 D Cars
 
a spus mai sus. 3d studio max.

si din cate observi, nu se joaca !

Sleepy_85 17-06-09 21:57

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Quote:

Originally Posted by skimpy (Post 2415393)
a spus mai sus. 3d studio max.

si din cate observi, nu se joaca !

Mersi pentru aprecieri :), da softu care-l folosesc e 3DStudioMax, totu a inceput ca o joaca dar incetu incetu se transforma in ceva serios ;)

Sleepy_85 03-08-09 21:01

Re: Sleepy 3 D Cars
 
3 Attachment(s)
Un work in progress cu o masina facuta pentru Meteorshop :)
Cine ghiceste ce era:?:

vlad87 03-08-09 21:44

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Arata foarte tare.
Zic si eu ...Damas ?!:)))))

skimpy 04-08-09 09:33

Re: Sleepy 3 D Cars
 
sigur damas :)
si am vazut poza - wallpaper la meteor :D

Sleepy_85 04-08-09 09:55

Re: Sleepy 3 D Cars
 
nu-i Damas :D, try again

skimpy 04-08-09 11:34

Re: Sleepy 3 D Cars
 
eu zic sa te uiti la matizul meu din semnatura si sa te joci si sa mi`l faci si mie digital, eventual un wallpaper, doua, trei, patru, cinci cu tenta punk.

asta daca ai binevointa si timpul necesar.
multumesc :)

vlad87 04-08-09 19:16

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Un VW din ala "flower power" ?! :D

Sleepy_85 06-08-09 15:04

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Quote:

Originally Posted by skimpy (Post 2533451)
eu zic sa te uiti la matizul meu din semnatura si sa te joci si sa mi`l faci si mie digital, eventual un wallpaper, doua, trei, patru, cinci cu tenta punk.

asta daca ai binevointa si timpul necesar.
multumesc :)

Momentan nu am destul timp, m-am bagat la un concurs de design si am de lucru ca vreau sa fac ceva frumos. Dar mai vb.

Sleepy_85 06-08-09 15:07

Re: Sleepy 3 D Cars
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 2534643)
Un VW din ala "flower power" ?! :D

Nope :D
Adevaru e ca asta-i o masina destul de rara si sunt putine sanse sa nimereasca cineva.
Masina e un Ford Econovan, si arata cam asa in varianta stock.
Asta ca sa va faceti o idee de modificarile aduse.

vlad87 06-08-09 21:40

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Pfff apai stai si cauta masina :)) Exact asta ai gasit..ceva mai "comun" nu ? :D

METEORSHOP 07-08-09 08:24

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 2539976)
Pfff apai stai si cauta masina :)) Exact asta ai gasit..ceva mai "comun" nu ? :D

Masina chiar exista si cine vrea s-o vada e poftit la sediu.E inca in faza de prelucrare...dar la sfarsit va arata ceva mai bine decat a prezentat-o Sleepy.

vlad87 07-08-09 10:45

Re: Sleepy 3 D Cars
 
Atunci succes cu ea ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:12.

- Copyright 2026 4Tuning