![]() |
Re: Sleepy 3 D Cars
a spus mai sus. 3d studio max.
si din cate observi, nu se joaca ! |
Re: Sleepy 3 D Cars
Quote:
|
Re: Sleepy 3 D Cars
3 Attachment(s)
Un work in progress cu o masina facuta pentru Meteorshop :)
Cine ghiceste ce era:?: |
Re: Sleepy 3 D Cars
Arata foarte tare.
Zic si eu ...Damas ?!:))))) |
Re: Sleepy 3 D Cars
sigur damas :)
si am vazut poza - wallpaper la meteor :D |
Re: Sleepy 3 D Cars
nu-i Damas :D, try again
|
Re: Sleepy 3 D Cars
eu zic sa te uiti la matizul meu din semnatura si sa te joci si sa mi`l faci si mie digital, eventual un wallpaper, doua, trei, patru, cinci cu tenta punk.
asta daca ai binevointa si timpul necesar. multumesc :) |
Re: Sleepy 3 D Cars
Un VW din ala "flower power" ?! :D
|
Re: Sleepy 3 D Cars
Quote:
|
Re: Sleepy 3 D Cars
3 Attachment(s)
Quote:
Adevaru e ca asta-i o masina destul de rara si sunt putine sanse sa nimereasca cineva. Masina e un Ford Econovan, si arata cam asa in varianta stock. Asta ca sa va faceti o idee de modificarile aduse. |
Re: Sleepy 3 D Cars
Pfff apai stai si cauta masina :)) Exact asta ai gasit..ceva mai "comun" nu ? :D
|
Re: Sleepy 3 D Cars
Quote:
|
Re: Sleepy 3 D Cars
Atunci succes cu ea ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:12. |
- Copyright 2026 4Tuning