![]() |
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
fain film , mai ales ca e si un E30 in el :-P
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
super ..fain filmuletzu..felicitari ;)
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
... :tenisclap
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
bravos aditza;)
urmatorul proiect sper sa nu mai fie unul virtual...sper sa iti vad masina tunata la maxiiim ..si nu ma refer la suporturi de pahare :)) |
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
super tare...filmulet
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
belea filmu .. la mai mare .. ma ashteptam k bmw-u ala sa dea un burn :D
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
Mijto ...rau ;)
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
era frumos jap(z), europ(bm) si ceva american :) ( nu tot bm)
da nici nu se pune problema ca nu e suuper realizat (poate putin mai lung era mai bine) my congrats pt meseriasul care a avut rabdarea necesara ! esti talentat! |
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
tare reclama
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
tare filmu. adevarat. dacar ar tebui sa fiu critic, as spune ca lipseste fumu. dar e mai greu de realizat pe calculator decat pe asfalt, asha ca nu lua in seama caem zis :). bv
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
felicitari, omule, pt reclama, e super-tare...
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
Felicitari pt filmulet e super tare:pelvic_th
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
stima si respect...man..!!
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
Super tare evenientul!felicitari pentru organizare!A fost super!!!18) :D
|
Re: TuningDAYS FEVER - Hot !!! NeW !!!
Ad1 , tu esti de vina pentru el ? M-ai lasat fara cuvinte ! Stiam ca stii sa dai din mouse cum trebuie in 3DMax , dar nici chiar asa !
Felicitari ! Stima si respectul meu ! Poate il vedem la ProMotor/Roata de rezerva ! Merita ! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:37. |
- Copyright 2026 4Tuning