![]() |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Hai frate ce topic este asta ? ;) Daca dau mass linkul primim minim 100voturi :))
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Gratian ramane unul din putinii care au inteles conceptul Speedline. Ii multumesc din partea Speedline pt aprecieri si promitem sa ramanem la fel ca si pana acum.
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Nu am inca poze din stand dar putem spune ca avem:
- masini frumoase - DJ, Laser, Masine de fum, Videoproiector pe care ruleaza filmele Anonymous - bannere - stand jante - fete frumoase - free playstation pentru cei care vor o cursa virtuala - stand poze Evl*Skillz care sunt admirate de fiecare vizitator - fluxul de oameni.. este mare chiar daca Gratian a zis ca se poate confunda cu NSL vreau sa-l "contrazic" deoarece vizitatorii care faceau turul separeului veneau doar pt Anonymous, masinile NSL fiind la iesire pe partea stanga. Ca si club.. consider ca am adus masini in premiera pentru public: NOS - cabrio turbo, Dacia rosie, Toyota Celica, Leon galben cu sistem audio JL, Audi TT care.. o sa vedeti cum fuge (bravo CZR). Mai departe.. lasam la aprecierea publicului prestatia noastra. PS. Sunt mandru ca fac parte din acest club. |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Noi nu ne consideram fotomodele ......vb in strada ,e mai placut fumul de cauciucuri si cursele reale decat cele virtuale......doar ne numim Raceri ...pai nu???;)
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Aici era vb de salon :) dar nu0i problema.. zic eu ca avem ce arata si in strada :D
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
paiiiiiiiiiiiiiiii da sunt frumoase cursele dar frumoase sunt si masinile si standurile si prieteniiele .....asa ca standul anonimilor e frumossss dar si celelalte (NSL si SPEEDLINE) si succes noilor veniti si sa o tineti tot asa
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
6 Attachment(s)
10x ... Noi am vrut sa punem accentul pe masini ... nu sunt toate de tuning show (nu prea avem d-astea) dar .... 9 masini - 6 turbo (doar una din fabrica) - 3 nitro .... si un trabant de EXCEPTIE ~ 200 WHP .
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Quote:
P.s.Nu mai vb cu voi ca imi interpretati vb si va ofuscati parca vati simti cu musca pe caciula. |
Re: Cel mai bun stand de club?!
RESPECT LA TOATA LUMEA la mai mult tuning MULTUMIM LUI GRATIAN pt spatiu oferit cat despre noi astia suntem si scriu mare PUNCT( cine ne cunoaste stiu )
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Cele mai tari standuri Anonymous shi 4 Speed Squad
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Nu este corect ce s a facut cu acest topic....s a creat...s a votat repede...iar apoi s a inchis si a ramas asa cu acele valori ca toti cei care intra sa creada ca aia reflecta realitatea...Corect era asa: ori se lasa deschis si atunci ne bateam in MASS uri si faceam sute de voturi unii dintre noi ori se sterge , pt ca altfel se vede pe fata ca este manevra ...iar daca nu este manevra atunci este superficialitate sau neatentie...iar acum la aceasta sesizare ar trebui sa se faca ceva...
Multumiri lui GRATIAN pt spatiul acordat si SCUZE pt fumul creat la sfarsitul show ului...nu s au mai putut abtine baietii :) Ma bucur ca de la an la an acest fenomen ia o din ce in ce mai mare anvergura... |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Quote:
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
mda...de parca in afara de dream squad , nsl si anonymous sia mai facut careva standul... da hai, o lumina, o sfoara,si altele care nu intra in amenajare..care amenajare desemneaza cel mai frumos stand... dar stim cum e cu "vulpea" caruia ii sunt acri si neconsistenti strugurii
toti cei din club voteaza cu al lor club e normal... dar fiecare stie k x a fost mai bun la capitolul aranjare stand decat a fost al lui club... asa k gata cu ipocrizia de doi bani si makar lasatii pe cei din afara cluburilor sa comenteze.. |
Re: Cel mai bun stand de club?!
cel mai misto stand eu cred ca a fost cel din hala de la metro....
a avut cam 200 de masini, super tare standul, plin de masini faine, baieti cu suflet, produse, si tipe de top |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Mi-a placut cum au fost amenajate standurile cluburilor Anonymous, NSL , XCE si Speedline (foarte tare trabi-ul ala si mi-a placut ce scria pe luneta :))) ) .
Felicitari la toate cluburile participante ! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:56. |
- Copyright 2026 4Tuning