![]() |
Re: Renault Clio by Koenigseder
misto,mai ales pleoapele
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
la banii astia se merita... oricum, clio asta mia placut de la lansare(in special fatza). de aceea toate masinile vor sa se reincarneze intrun cloi:):):)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
E dragut, ii vine bine...
Dupa cum spunea cineva mai sus, ar trebui umblat pe la suspensii, evacuare si culoare, dar pt banii astia e super ok... |
Re: Renault Clio by Koenigseder
Fratilor vi se pare putin 1600 de euro?? de tot ziceti la pretu asta. Un kit de Golf 5 e undeva sub 1500 iar golfu e ceva mai mare decat clio 2.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Supeeeeeeeeeeeeeeeer tare !!!!!!super genti!!!Dar cred ca in negru ii sta mai bine!!!!!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
mic da' rau
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine cu kit-ul asta, iar pleoapele ii da un aspect mai agresiv, e reusit kitul ;)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super marpha masina,m-as da odata cu ea:))
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
in afara de spoileru din spate la care as mai schimba cate ceva,numai cuvinte de lauda pentru acest kit a iesit foarte tare !!!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte tare si merita toti banii
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Arata foarte bine!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
"tati ! tati ! tati!! da` ji mie 1600 de ieuro...hai plz...."
"NU!" |
Re: Renault Clio by Koenigseder
fitze....
hai copilu ca ti-am luat masina noua ms ms ms tati da nu imi dai si vreo 2000 de euro sa o fac si mai faina? da cum sa nu,ia 3000 ca esti baiat cuminte of |
Re: Renault Clio by Koenigseder
merge la ce pret are, kit complet , suna bine ... pacat ca nu am renault clio:(
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Super frumos, ai idee de vreun kit asemanator pt un Clio II?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning