![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
In ce Zi este cel mai bine sa vin ????:D:Dma refer sa prin si eu ceva frumoss:P:D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cel mai bn e sa vi sambata avand in vedere ca e shi burnout event...asta daca nu potzi sa stai 4 zile
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri ca sa am ce bubui:twisted: mai nasol e ca un sofer de week-end mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo dar sper sa fie gata pana la eveniment si oricum daca e vin si fara usa:drunk: |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
de ce nu mai sunt filmele pe prima pagina?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Unde a disparut filmul ? Vreau si eu sa-l vad ca nu am apucat sa-l downloadez....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
filmu respectiv, am fost rugati sa il punem...
dupa ce l-am pus, am fost acuzati ca profitam noi de filmul respectiv... nu profitam, dragilor, si pentru cei care aveau vre-o indoiala ca stau altfel lucrurile, am preferat sa il scoatem sa nu mai fim jigniti nejustificat. Toate lucrurile stau sub control, totul decurge minunat. NSL si Anonymous chiar depun eforturi pentru un eveniment de exceptie... Sa le tinem pumnii, bafta. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Si eu tot sambata o sa ajung.....cred ca ii cel mai OK ......oare Db Dragu`...cand ii ?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Sa inteleg ca ramane pe sambata..dar un interval orar orientativ ne puteti da? Asa ceva nu este de ratat asadar vreau sa ma asigur ca voi fi prezent la show.
Bafta la organizare! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super..deabea astept :)...daca va pot fi de folos..cu mare placere acord o mana de ajutor!:)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Da-ti si voi detalii complete in legatura cu locatia,ziua si ora si la ce sa ne astepta.Un post replay cu toate datale necesare ar fi util.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Cum spune si afisul sambata 31.03.2007 ora 13!Fostul Metro Otopeni!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
o sa iasa.... show mare... :D
florica..... incepi sa arunci cu caucioace... :D ... fara nr :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning