Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

Psycho 25-03-07 20:07

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=e...7,0.013561&t=k


peste drum de otopeni ??

Patrulei 25-03-07 20:25

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
In ce Zi este cel mai bine sa vin ????:D:Dma refer sa prin si eu ceva frumoss:P:D

leonard 25-03-07 20:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cel mai bn e sa vi sambata avand in vedere ca e shi burnout event...asta daca nu potzi sa stai 4 zile

69-HAI 25-03-07 22:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri
ca sa am ce bubui:twisted:
mai nasol e ca un sofer de week-end
mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta
a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo
dar sper sa fie gata pana la eveniment
si oricum daca e vin si fara usa:drunk:

Gabi 25-03-07 22:19

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 817285)

Of cors, mai hors :)

MC Mate 25-03-07 22:44

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
de ce nu mai sunt filmele pe prima pagina?

Spot 25-03-07 22:58

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Unde a disparut filmul ? Vreau si eu sa-l vad ca nu am apucat sa-l downloadez....

Gratzian 25-03-07 23:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
filmu respectiv, am fost rugati sa il punem...
dupa ce l-am pus, am fost acuzati ca profitam noi de filmul respectiv...
nu profitam, dragilor, si pentru cei care aveau vre-o indoiala ca stau altfel lucrurile, am preferat sa il scoatem sa nu mai fim jigniti nejustificat.
Toate lucrurile stau sub control, totul decurge minunat.
NSL si Anonymous chiar depun eforturi pentru un eveniment de exceptie...
Sa le tinem pumnii, bafta.

Motor 26-03-07 00:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Si eu tot sambata o sa ajung.....cred ca ii cel mai OK ......oare Db Dragu`...cand ii ?

F_L_R 26-03-07 01:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by 69-HAI (Post 817502)
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri
ca sa am ce bubui:twisted:
mai nasol e ca un sofer de week-end
mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta
a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo
dar sper sa fie gata pana la eveniment
si oricum daca e vin si fara usa:drunk:

-Doua roate si usa (daca vrei)de la fratele tau Florica.........fara numar.....sa sara sarmili din ele!!!!!!
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!!

Vyk 26-03-07 13:33

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Sa inteleg ca ramane pe sambata..dar un interval orar orientativ ne puteti da? Asa ceva nu este de ratat asadar vreau sa ma asigur ca voi fi prezent la show.

Bafta la organizare!

B38TNY 26-03-07 16:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super..deabea astept :)...daca va pot fi de folos..cu mare placere acord o mana de ajutor!:)

Tzus 26-03-07 21:22

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Da-ti si voi detalii complete in legatura cu locatia,ziua si ora si la ce sa ne astepta.Un post replay cu toate datale necesare ar fi util.

hanneman 26-03-07 22:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Cum spune si afisul sambata 31.03.2007 ora 13!Fostul Metro Otopeni!

GolfuletzS 27-03-07 18:24

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
o sa iasa.... show mare... :D

florica..... incepi sa arunci cu caucioace... :D ... fara nr :D


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning