![]() |
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
3 Attachment(s)
ce'a facut vLLLad in poligon:-)
|
Re: duminica 25.03
mad_angel, cu ce deschid alea? nu au dimensiune cam mica?
|
Re: duminica 25.03
ne trage tzeapa :evil:
|
Re: duminica 25.03
asa fac baietii pe aici , ca sa stiu ! ....sa ma retrag:evil:
|
Re: duminica 25.03
Ramane valabila intalnirea din fiecare duminica la 14 in poligon sau nu?Care poate sa vina sa ridice 2 degete.
|
Re: duminica 25.03
da da venim in fiecare duminica :D
|
Re: duminica 25.03
2 degete si de la mine :D
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
simi ridicam aman 2 degetele :D:D ca eu nu prea am cu cine merge :-"
|
Re: duminica 25.03
Duminik asta lipsesc.Plec la bucuresti la 4 tuning days:lol: ;) Asa ca voi ridica dejtele saptamana viitoare.Sa vad cine se anunta cu un laptop sa vizionam impreuna ce voi filma acolo.:D
|
Re: duminica 25.03
dumica pe 8 ,,,cred ca-m sa vin si eu la intalnirea asta ,,,,ca n-am fost niciodata !!!dar propun sa ne intalnim intr-un loc mai sociabil.....poate in parcare de la elvila .
|
Re: duminica 25.03
poi eu propun sa ne int. intr`un loc unde putem sa stam jos la un suc de acum se deschid terasele stam in poligon ne bate vantu .. gasim noi o terasa undeva sa ne facem loc de intalniri .. nu e deloc ok in parcari sau in camp
|
Re: duminica 25.03
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D
|
Re: duminica 25.03
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:55. |
- Copyright 2026 4Tuning