Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   duminica 25.03 (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/36523-duminica-25-03-a.html)

HOT 27-03-07 21:20

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by gratzy7 (Post 818837)
a cui e alfa aia?si ce motor are?

Cezar pentru tine,daca ai fi venit la intalnire ai fi stiut;) 116 cai are.Poate la urmatoarea ne intalnim.Apropo buna ideea cu intalnirea saptamanala numai sa nu fim numa vreo 4 masini ca aia nu mai e intalnire e un fel de sueta intre prieteni.:lol:

maD_angel 27-03-07 23:01

Re: duminica 25.03
 
3 Attachment(s)
ce'a facut vLLLad in poligon:-)

siminelsimi 27-03-07 23:06

Re: duminica 25.03
 
mad_angel, cu ce deschid alea? nu au dimensiune cam mica?

vLLLad 27-03-07 23:15

Re: duminica 25.03
 
ne trage tzeapa :evil:

vLLLad 27-03-07 23:16

Re: duminica 25.03
 
asa fac baietii pe aici , ca sa stiu ! ....sa ma retrag:evil:

gratzy7 27-03-07 23:40

Re: duminica 25.03
 
Ramane valabila intalnirea din fiecare duminica la 14 in poligon sau nu?Care poate sa vina sa ridice 2 degete.

oliver 28-03-07 02:26

Re: duminica 25.03
 
da da venim in fiecare duminica :D

siminelsimi 28-03-07 08:14

Re: duminica 25.03
 
2 degete si de la mine :D

maD_angel 28-03-07 09:15

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by siminelsimi (Post 821239)
mad_angel, cu ce deschid alea? nu au dimensiune cam mica?

mai daca ai XP, imposibil sa nu ai si Windows Movie Maker <<<--- cu asta il deschizi si nu e nicio tzeapa

oliver 28-03-07 12:40

Re: duminica 25.03
 
simi ridicam aman 2 degetele :D:D ca eu nu prea am cu cine merge :-"

HOT 28-03-07 12:45

Re: duminica 25.03
 
Duminik asta lipsesc.Plec la bucuresti la 4 tuning days:lol: ;) Asa ca voi ridica dejtele saptamana viitoare.Sa vad cine se anunta cu un laptop sa vizionam impreuna ce voi filma acolo.:D

BT-85-MLS 02-04-07 05:06

Re: duminica 25.03
 
dumica pe 8 ,,,cred ca-m sa vin si eu la intalnirea asta ,,,,ca n-am fost niciodata !!!dar propun sa ne intalnim intr-un loc mai sociabil.....poate in parcare de la elvila .

Lucyfer 02-04-07 19:18

Re: duminica 25.03
 
poi eu propun sa ne int. intr`un loc unde putem sa stam jos la un suc de acum se deschid terasele stam in poligon ne bate vantu .. gasim noi o terasa undeva sa ne facem loc de intalniri .. nu e deloc ok in parcari sau in camp

vLLLad 02-04-07 23:12

Re: duminica 25.03
 
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D

vLLLad 02-04-07 23:12

Re: duminica 25.03
 
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea


All times are GMT +2. The time now is 16:55.

- Copyright 2026 4Tuning