![]() |
Re:
Quote:
|
PUIUTZ, ITI IMAGINEZI CE AM VOTAT CE AM VOTAT, NU? ...SI PAREREA MEO..O STII ..NU AI TRE SAREPET NU??.... :) :hug: |
^
| :lol: de aratat... arata bine... dar de fugit fuge ? cand ne arati ce poate ? |
masinuta aia chiar merge in Romania:???mai ridic-o si tu putin:))..in rest 8)
|
Re:
Quote:
daca nu cauta-ma pe messenger, sa-ti trimit... :wink: |
:D :D
LEXUS: ar fi culmea sa o ridic acuma:) |
Caline te asteptam in Bucuresti la Tuning Show sper sa iti aduci si bijuteria.
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Ce pot sa fac ? Daca-mi place la maxim.. asta este :wink:
|
ee beton ne laasa gura apa ( cine ghiceste ce am votat imi da un suc)
|
Re:
Quote:
|
Calin, nu pui si tu nishte poze cu masina cu spoilerele noi???
|
o sa fac sap viitoare mai multe poze.......zilele astea pun pleoape de carbon....si finalii la toba :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:14. |
- Copyright 2026 4Tuning