![]() |
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
ARE STIL! eu am sora geamana, daca intri pe 4tuning la sectiunea masina mea e un singur 328ci.. sigur sunt surori! succes in continuare cu modificarile ;;)) am sa urmaresc cu siguranta postul tau. Numai bine!
|
Re: E46 - coupe
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
dynavin o sa pun,dar mai astept nu`i graba
|
Re: E46 - coupe
a venit iepurasu mai devreme la coupe,cu un int sport alcantara ! :oops:
|
Re: E46 - coupe
hai cu poze :))
|
Re: E46 - coupe
maine o sa il montez si revin cu poze :D
|
Re: E46 - coupe
bun asa, te misti repede :D
|
Re: E46 - coupe
2 Attachment(s)
cateva poze cu interiorul..mai trebuie sa pun manerele din carbon si sa il curat cum trebuie
|
Re: E46 - coupe
frumos,frumos!manerele din carbon sunt colantate sau..?
|
Re: E46 - coupe
mersi.carbon cube aluminium se numesc trimurile
|
Re: E46 - coupe
frumoase rau de tot alea.ai tot setul(si pt bord?)
|
Re: E46 - coupe
din pacate nu :(
|
Re: E46 - coupe
pacat,dar ai tot timpul sa faci rost si de alea.asta sa fie problema.;)
poate ne gasim vreodata prin port sa o vad si eu.nu te-am vazut deloc prin oras cu ea. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning