Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/363773-e46-coupe.html)

ciprian.s 02-04-13 13:07

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 5423126)
mai punem niste poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2

frumos rau de tot:shock::shock::shock:

me.stevie 09-04-13 21:06

Re: E46 - coupe
 
ARE STIL! eu am sora geamana, daca intri pe 4tuning la sectiunea masina mea e un singur 328ci.. sigur sunt surori! succes in continuare cu modificarile ;;)) am sa urmaresc cu siguranta postul tau. Numai bine!

P@tic_sefu 09-04-13 21:09

Re: E46 - coupe
 
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro

vali vtk 09-04-13 21:44

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 5434012)
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro

La navigatie ce ai vrea un Dynavin sau OEM ? ca si eu sunt in dilema . Momentan am BMW business dar nu suporta sa ii pun auxiliar si am vazut ca Dynavin-ul la montaj nu iti da mari batai de cap fata de OEM.Parca navigatia OEM citeste hartile de pe CD .

P@tic_sefu 09-04-13 21:46

Re: E46 - coupe
 
dynavin o sa pun,dar mai astept nu`i graba

P@tic_sefu 10-04-13 23:16

Re: E46 - coupe
 
a venit iepurasu mai devreme la coupe,cu un int sport alcantara ! :oops:

me.stevie 10-04-13 23:17

Re: E46 - coupe
 
hai cu poze :))

P@tic_sefu 10-04-13 23:18

Re: E46 - coupe
 
maine o sa il montez si revin cu poze :D

me.stevie 10-04-13 23:19

Re: E46 - coupe
 
bun asa, te misti repede :D

P@tic_sefu 11-04-13 13:37

Re: E46 - coupe
 
2 Attachment(s)
cateva poze cu interiorul..mai trebuie sa pun manerele din carbon si sa il curat cum trebuie

marius3030 13-04-13 20:50

Re: E46 - coupe
 
frumos,frumos!manerele din carbon sunt colantate sau..?

P@tic_sefu 13-04-13 20:56

Re: E46 - coupe
 
mersi.carbon cube aluminium se numesc trimurile

marius3030 13-04-13 21:14

Re: E46 - coupe
 
frumoase rau de tot alea.ai tot setul(si pt bord?)

P@tic_sefu 13-04-13 21:16

Re: E46 - coupe
 
din pacate nu :(

marius3030 13-04-13 21:21

Re: E46 - coupe
 
pacat,dar ai tot timpul sa faci rost si de alea.asta sa fie problema.;)
poate ne gasim vreodata prin port sa o vad si eu.nu te-am vazut deloc prin oras cu ea.


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning