Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

catalin rs4 24-01-04 00:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aproape cel mai fain dupa masini :lol: :lol: :)

augustin 24-01-04 00:17

\"aproape\" ?????? :?:

b99sha 24-01-04 06:28

Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))

Ii sta super-bine, mai ales atunci cand balele lui se \"scurg\" exact pe noul tau scaun \"Recaro\" achizitionat dupa luni de truda si constrangeri...

b99sha 24-01-04 06:41

Bai din ce ce-am citit si eu p-aici stiu de cine sa ma las invins la vreo eventuala cursa: BigMac, CataRS4 ar fi primii k le au cu armele de foc...Urmatorul ar fi Morro dar cred k de frica as fugi mai repede ca el asa k e cu o treapta mai joi. Urmatorii sunteti voi, cei cu ANIMALE :? - \"urmatorii\" pt. k sper k nu veniti cu fiarele dupa voi. Si fiara este si cocosul lui X-Ray ca si eventualele alte animale domestice: vacile, caii, porcii - mi-e tarsa de astea :? - sper ca nu veniti cu asa ceva la vreo intalnire :roll:

Hobby-uri: (vara, marea) inotul, pc-urile si altele ce nu pot fi mentionate aici. Am jucat si eu basket in \"tinerete\"-profa de engleza striga catalogul: \"Bogdan!\", \"unde e?\", se uita pe fereastra: \"a, uite-l, joaca basket\".

Animal - am o matza, cocitura de siameza parca...o lenesa si jumatate-zici k-s eu :wink: - imi place!

Amytal 24-01-04 11:24

Morro : Vo Su Mihai Constantinescu, student al lui Carol Derl ( acum e in Canada ). Frate-miu este vice campion national la lupta competitionala... :lol: :twisted:
Eu n-am apucat sa merg la concurs. M-am antrenat pt competitie insa am avut de ales intre Atletism - faza nationlala si Campionatul de QWD. Si am mers pe atletism, locu 6 p Tara ...

mpa 24-01-04 11:54

Femeia nu e un hobby

augustin 24-01-04 12:24

mpa dar ce e femeia? un mod de viata ?? :evil:

catalin rs4 24-01-04 23:57

loool sha :lol: :lol: :lol: daca femeia nu este un hobbby atunci ma intreb ce o fi?? :lol: :lol: :lol:

mpa 25-01-04 10:21

There are 256 bones in your body! Would u like another?
 
Sex is a sensation. It's about a man's temptation, putting his location in a woman's destination. Do you understand the explanation or do you need a demonstration?

aicad 25-01-04 11:14

e rasuflata mpa!
Sexul poate sa fie un hobby! ;)

augustin 25-01-04 12:01

mpa cati ani ai ?

catalin rs4 25-01-04 16:10

:lol: :lol: :lol:

FiReBuRn 25-01-04 17:20

Hobby .. Hmmm .. Pai imi place fotbalul f mult ..joc non-stop ..si basket joc si mai des..unde-apuc ! Ca muzica imi place Hip-Hop normal... That's some shit... Dar nu d-astea comerciale..Mult mai underground.. si imi place sa fac cumparaturi la greu... Si alt hobby este sa invat pt permis :) Marpha nu? Iesire cu prietena de care m-am despartit era un hobby :cry: ..Fuck ..iar mi-am adus aminte de ea.. Mai imi place sa ma uit la filme de groaza.. aaaa ..si sa nu uitam .. SA FAC GRAFF-URI care sunt atat de ilegale ca si cursele.. am luat 2 amenzi pana acum ..nu asa mari .. dar in fine.. imi place sa decorez peretii ..si masinile.. flames :twisted: :twisted: ! Hai ca am scris cam mult .. Mai spuneti si voi :wink:

catalin rs4 25-01-04 21:24

bravo fireburn cu femeia capul sus ca nu a fost ultima :wink:

mpa 26-01-04 06:14

De curiozitate am 18 ani de alte motive nu se stie......
Parerea mea.
A si daca tot e topicu u prezentarile poate il si cititi pe viitor.....


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning