![]() |
Re: polish & ceara
1: Threadul asta era mort.
2: Exista edit. Foloseste-l ca sa nu scrii 3 posturi unul dupa altul. |
Re: polish & ceara
@grigorean: ce pret ai pt o alfa 147 ? toata caroseria, e in 3 portiere. polish+ceara. mersiii
|
Re: polish & ceara
Daca e zgariata pana la tabla nu cred ca ajuta doar un simplu polish.Cred ca ai nevoie intai si de un scrath remover.
Ma refeream la Loganul albastru al lui Bogdan, din poza asa se vede, cum ca aripa e zgariata serios.Poate nu am vazut eu bine. asa este, dupa analiza amanuntita a busonului de alimentare, e focusache, dar dupa poza focalizata pe problema e greu sa-ti dai seama din prima, my bad, sper ca nu se supara proprietarul ca i-am nationalizat masina. :lol: oricum eu cred ca polishul asta este cam 80% fitza, adica face masina sa straluceasca o scurta perioada de timp, asemeni pregatirii pentru nunta a unui pantof, cu creme si periat frumos iti vezi mecla in el si apoi iar trebuie sa mergi la doctor shine cu ea. :lol: |
Re: polish & ceara
Quote:
ii ford focus |
Re: polish & ceara
Ce parere aveti de asa ceva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:59. |
- Copyright 2026 4Tuning