Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/356130-e36-coupe.html)

Coupee 09-02-13 13:24

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by SM 88 VOX (Post 5354915)
Salut!

Se prezinta bine masina si esti pe drumul cel bun cu modificarile care le faci.

Multa bafta in continuare!

SaLutare ..
MuLtumesc frumos bafta si tie

Coupee 09-02-13 17:46

Re: E36 - Coupe
 
2 Attachment(s)
ce ma mai descurc :)): P

Coupee 16-02-13 20:57

Re: E36 - Coupe
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5355573)
ce ma mai descurc :)): P

eeeee e

SM 88 VOX 17-02-13 14:43

Re: E36 - Coupe
 
Salut,

Daca cumva nu ai pus becul de pozitie inapoi in locasul acela gol ar fi bine sa o faci pentru ca nu este estetic deloc cu acea gaura neagra pe oglinda fazei de drum.

In rest, arata bine. Spor la treaba sa ai!

Coupee 17-02-13 14:53

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by SM 88 VOX (Post 5366436)
Salut,

Daca cumva nu ai pus becul de pozitie inapoi in locasul acela gol ar fi bine sa o faci pentru ca nu este estetic deloc cu acea gaura neagra pe oglinda fazei de drum.

In rest, arata bine. Spor la treaba sa ai!

MuLtumesc de sfat nu l-am pus o sa al pun mersi ....

danutzu83 17-02-13 21:45

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5366455)
MuLtumesc de sfat nu l-am pus o sa al pun mersi ....

bafta oltene la modificari! Frumos inceputul!

Coupee 17-02-13 21:55

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by danutzu83 (Post 5367028)
bafta oltene la modificari! Frumos inceputul!

ms ms

liviu tex 17-02-13 22:27

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by danutzu83 (Post 5367028)
bafta oltene la modificari! Frumos inceputul!

pai e oltean?? la craiova olteni sunt??:lol::lol:

da,niste poze foarte clare,astea cu farurile pe masina! urmatoarele sa le faci pe viscol,ploaie,crivat ceva,cica alea sunt HD...;):lol:

Coupee 18-02-13 07:38

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5367097)
pai e oltean?? la craiova olteni sunt??:lol::lol:

da,niste poze foarte clare,astea cu farurile pe masina! urmatoarele sa le faci pe viscol,ploaie,crivat ceva,cica alea sunt HD...;):lol:

off liviule daca atunci am terminat de montat ma apucat noaptea :)):)) o sa fac poze si pe zii...

Coupee 18-02-13 14:25

Re: E36 - Coupe
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5367304)
off liviule daca atunci am terminat de montat ma apucat noaptea :)):)) o sa fac poze si pe zii...

si o poza in graba :))

tabokubmw 18-02-13 14:45

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5367829)
si o poza in graba :))

Tare frumos arata ! Sa ai noroc de ea.

Coupee 18-02-13 15:33

Re: E36 - Coupe
 
[QUOTE=tabokubmw;5367845]Tare frumos arata ! Sa ai noroc de ea.[/QUO

Salut




mersi frumos... numai bine

7zup 18-02-13 15:37

Re: E36 - Coupe
 
Mult mai frumoasa noua infatisare, good work !!! ;)

Coupee 18-02-13 15:40

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by 7zup (Post 5367937)
Mult mai frumoasa noua infatisare, good work !!! ;)


SaLut


si inca mai am:P sa vina caldura

Coupee 23-02-13 10:26

Re: E36 - Coupe
 
1 Attachment(s)
azi a mai primit Praguri m


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning