![]() |
Re: Chrome Paint
Spaniolii astia sunt mai tampiti ei asa ,daca nu le place lor ceva nu o omologeaza, asta care a zis ca mi-o vopseste a zis ca ma cam duce pe la vreo 10 mii de euro, dar nu imi da nici un act ca e omologata vopseaua si mi-a zis ca nu trec ITV (RAR).
|
Re: Chrome Paint
audiu a fost slefuit(slefuirea a durat peste 1000 de ore) si acoperit cu x straturi de lac, iar vopseau sau slefuitul mashinii este interzis in US.
|
Re: Chrome Paint
nujt' daka o fi intersiz sau nu....da eo demult aveam boala pe vopseaua asta...si am gasit asta..:-??...http://www.alsacorp.com/products/mir...irrachrome.htm ...sper sa va fie de folos..:)...si m-as da si peste kap ...numa sa imi vopsesc majina asa..:)
|
Re: Chrome Paint
Mi se pare un pic cam prea shiny...Si eu am auzit la fel, ca nu ai voie cu vopsea din asta pt ca risti sa orbesti alti soferi daca se reflecta soarele pe masina sau chiar si faruri noaptea.
|
Re: Chrome Paint
Nu scrie nimic referitor la culoarea masinii in Codul Rutier, deci n-are de ce sa fie interzis. Atata doar ca un paintjob de genul asta in Germania e vreo 40.000 de euro.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning