Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Spoilere pentru o Dacie din 2003? (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/35015-spoilere-dacie-2003-a.html)

Bogdan SM 02-07-07 20:06

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da dar ... nici unu din ele.. nu e pus p un zambet lui ili.. si.. nu prea merg.. p .. tipu ala d fatza... ash ca.. nu are nimeni??? asha sa faca poza???

Drake 06-07-07 18:30

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
spoiler de spate are cineva ????????????

Drake 06-07-07 18:36

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
:sad: spoiler de spate ai ??? pentru dacia mea!
ce parari aveti de spoilerul din fata ?????? sa schimb sau sa las ?????????

ICE-M@N 08-07-07 18:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da oare de ce trebuie sa copiati tot , spoilare ca alu TAU , faceti voi ceva ce nu mai are nimeni, unicat nu copii duap altii, sau nu aveti imaginatie?

Drake 14-07-07 00:08

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Salut.Sunt nou pe aici.Ajutati cu niste idei??????????
:D

B-76-WOT 26-07-07 23:51

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by Drake (Post 996603)
Salut.Sunt nou pe aici.Ajutati cu niste idei??????????
:D

1. Sigur ca da.
2. Nu aici.

FIGHET 26-07-07 23:53

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
cel mai bun ar fi cel stok

Dodo_998 27-07-07 00:32

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
cred ca v-ati jucat prea mult nfs de ati facut spoilerele alea... zic eu..

Drake 27-07-07 00:54

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
dar ce spoiler sa pun in spate???????
:D

Cypy... 27-07-07 02:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Sal !!! Lume sunt si eu nou p aici
K sa incep cu o intoducere mai cuprinsa cum ziceau ceailalti
Deci mai am 10 luni k sa implinesc 18 ani :oops: si am o dacie din `86 p care vreau sa tunez cate ceva p ea si la exterior si la interior si la motor,(dar am si o dacie din 2000 p care am so pun la avatarul meu care totusi e ceva tunat pe ea,la care ma pot lauda cu toba modifivata din galeria motorului):arrow:
Deci astept sugesti ceas putea sa modific la dacia aia din `86 la motor mar interesa ASTEPT SUGESTI
Am sa pun niste poze cu ea incurand ;)
Dar acuma am sa pun o poza cu dacia din 2000 (care e a lu fratemiu:oops: )

Dodo_998 29-07-07 02:40

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
la dacia din 86 mai intai fa`i tinichigeria si la urma apuca-te de "tunerit" si fa-ti thread daca vrei sa pui poze cu masina ta.. sau a lui fratitu .. aici e vorba de spoilere dupa cate vad eu

Cypy... 30-07-07 01:23

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by ENigmaBoy (Post 1019021)
la dacia din 86 mai intai fa`i tinichigeria si la urma apuca-te de "tunerit" si fa-ti thread daca vrei sa pui poze cu masina ta.. sau a lui fratitu .. aici e vorba de spoilere dupa cate vad eu

In dacia asta a fost investit 1400 RON la tinichigeria si cate ceava in motor e vopsita pe albastru (BLUE684) si tot exteriorul este nou pe ea:lol:
Deci la astea nu mai trebe sa lucrez pt k au fost facute de taicamiu si mio lasa mie sa fac ce vreau cu ea (nu chiar ce vrea dar...)

Decci eu vreau sa modific mai mult partea motorului
Trebuia astazi sa pun pozele cu ea dar nam avut timp;)

Si lumeeee vinde fratemiu dacia:sad: :cry:

Cypy... 30-07-07 01:31

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
6 Attachment(s)
DE VANZARE DACIA 1310 BERLINA

Contactaima pe id: pongo2007_xxx
sa lasati lun msg inlegatura cu masina

bt02ffa 08-08-07 15:46

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bogdan SM (Post 978011)
da dar ... nici unu din ele.. nu e pus p un zambet lui ili.. si.. nu prea merg.. p .. tipu ala d fatza... ash ca.. nu are nimeni??? asha sa faca poza???

ia de ici pt zambetu lu ili;)

Bogdan SM 08-08-07 16:00

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
super.. pozele dar dc is facute p intuneric???? aprinde lumina.. ca masina e tare !!! :P:P


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning