![]() |
Re: Pagani Zonda R
Ma intreb daca varianta asta ar fi mai rapida pe circuitul de la Nurburgring decat carrera gt (7:28:00). Macar carrera gt este street legal..
|
Re: Pagani Zonda R
Asta vrea sa fie mai scumpa decat Bugatti Veyron sau Ferrari Enzo
|
Re: Pagani Zonda R
am inteles ca e cam cea mai rapida masina la momentul asta...
|
Re: Pagani Zonda R
Quote:
|
Re: Pagani Zonda R
sper ca asta sa fie ultima versiune de zonda si sa sa scoata si un model nou intr-un an doi... imi place zonda normal, si e grozav ca inca o inbunatatesc, dar sunt sigur ca nu vor sa devina un fabricant de o singura masina
|
Re: Pagani Zonda R
Sigur apare o versiune noua de Pagani. Au si anuntat ca urmatoarea va fi street legal si in state. E o piata foarte importanta pt ei. Intr-un an, un an si ceva vom vedea o noua masina de la Pagani. Oricum ZOnda e supercar-ul meu preferat :)
|
Re: Pagani Zonda R
Quote:
|
Re: Pagani Zonda R
in ce an a inceput sa se fabrice Zonda?:?:
|
Re: Pagani Zonda R
de vreo 4-5
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning