![]() |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
A Fost super tare ... speram sa se mai organizeze asemenea evenimente ... Mult succes in continuare!
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Baietii scuze de off topic. Am si eu o lista cu piese dupa un e30 care il dezmembrez. Cine ma poate ajuta sa pun niste preturi corecte si eu. Astept un pm va rog frumos :D. Si baiatul cu LWA sa imi dea si mie add pe mess Kta0102 ca nu stiu ce user are :D
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
O altfel de simfonie... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=VSLPDCfsAp4&feature=plcp |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Week-end-ul acesta se mai intampla ceva ?
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Momentan nu, anul asta nu cred ca o sa mai reusim ceva, mai ales ca vine si frigul dar in primavara speram sa mai primim aprobare!..Sau sa gasim o locatie unde sa nu ne bata nimeni la cap...
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Doamne ajuta . Speram sa ne strangem mai multi data viitoare .
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:42. |
- Copyright 2026 4Tuning