Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/346552-expozitie-auto-politehnica-bucuresti-25-11-2012-a.html)

B-24-AGY 25-11-12 23:55

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
A Fost super tare ... speram sa se mai organizeze asemenea evenimente ... Mult succes in continuare!

Kta0102 26-11-12 12:02

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
Baietii scuze de off topic. Am si eu o lista cu piese dupa un e30 care il dezmembrez. Cine ma poate ajuta sa pun niste preturi corecte si eu. Astept un pm va rog frumos :D. Si baiatul cu LWA sa imi dea si mie add pe mess Kta0102 ca nu stiu ce user are :D

LiviuTunman 26-11-12 13:47

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
O altfel de simfonie... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=VSLPDCfsAp4&feature=plcp

bhp99 30-11-12 20:03

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
Week-end-ul acesta se mai intampla ceva ?

florineluspr 30-11-12 20:13

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
Momentan nu, anul asta nu cred ca o sa mai reusim ceva, mai ales ca vine si frigul dar in primavara speram sa mai primim aprobare!..Sau sa gasim o locatie unde sa nu ne bata nimeni la cap...

bhp99 30-11-12 20:17

Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
 
Doamne ajuta . Speram sa ne strangem mai multi data viitoare .


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning