![]() |
bai cataline(RS4) cand inveti sa citesti baga-te si tu in seama, am scris catalin(megan), sau nu ai invatat sa citesti ?
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Nu vreau sa intru de la inceput in offtopic dar c-am asta e adevarul... |
:D
Potolitziva iar inceopetzi sa va certati iar mi se se face scarba de forumul asta 1-na 2-o plm taran nu sti sa citesti mie scarba de deja !
|
provocari
sa treaca odata zapada sa reusim si noi sa concretizam provocarile :wink:
|
gata zapada a trecut va asteptam ........ca de vorbe m-am saturat singurul care s-a tinut de cuvint a fost Aki......astept megamul ,espero si alfa147....... :D
|
VEC`ule :D
l-ai uitat pe slym Golf 4 - \"140\" de cp :D |
Cine a castigat, Honda sau Opel?
|
opel :cry:
|
Era de asteptat, banuiesc ca nu cu foarte mult, totusi.
|
:))
Mah baietzi mah opel de obicei nu fac masini dar pe a lui franta au nimerit-o Eu 1-2 in fata la a-3 cine peste mine de zici ca pun frana dar masina mea nu prea are nimic in plus motor generatzie veche plus ca cu 2.5 nu mai faci nimic dar de nu pot sa il arunc.......
|
daca si gsi-ul ala e stock atunci si eu sunt profet
|
Stai linistit mah VEC-ule ca o sa ne dam nu-i bai....acum pe 3 nu pot veni dar te astept 1 mai la legale si daca nu ne vedem la legale gasim noi o strada sa ne dam :lol: si poate atunci vin mai multi cu 150 de magari sub capota sa o facem
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:35. |
- Copyright 2026 4Tuning