Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Opel Astra vs. orice masina 150 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3465-opel-astra-vs-masina-150-cp.html)

vec 27-02-05 20:22

bai cataline(RS4) cand inveti sa citesti baga-te si tu in seama, am scris catalin(megan), sau nu ai invatat sa citesti ?

vec 27-02-05 20:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Slym\"
Golf IV TDI + Filtru + Chip + Evacuare ~ 140 CP
Te intereseaza ???

zii cand vrei tu, da sa se faca timpu frumos, imi pare rau ca a inceput sa ninga ! Cum se face timpul frumos, cu cea mai mare placere

vec 27-02-05 20:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R3Kin\"
Te dai cu mine?Am 2000 16 valve.Pe 10 martie sunt la Bucuresti?

De ce nu? Oricand!

catalin rs4 27-02-05 20:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vec\"
bai cataline(RS4) cand inveti sa citesti baga-te si tu in seama, am scris catalin(megan), sau nu ai invatat sa citesti ?

unde ai scris ma catalin megane? ai scris doar catalin si cred ca stiu sa citesc si sa scriu mai bine decat tine in **** mea de taran prost ce esti :evil: dupa ce ti-ai modificat postul mda..esti pus pe scandal...

Greddy T67 27-02-05 20:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vec\"
bai cataline(RS4) cand inveti sa citesti baga-te si tu in seama, am scris catalin(megan), sau nu ai invatat sa citesti ?

Din pacate incepi sa jignesti fara macar sa gandesti......chiar daca Cata nu a vazut megan sau tu ai corectat intre timp nu trebuie sa faci pe inteleptul....posibil ca scoala la tine a inceput de la 5 ani ca cei \"7 ani de acasa\" iti lipsesc....
Nu vreau sa intru de la inceput in offtopic dar c-am asta e adevarul...

Turbo110 28-02-05 01:13

:D
 
Potolitziva iar inceopetzi sa va certati iar mi se se face scarba de forumul asta 1-na 2-o plm taran nu sti sa citesti mie scarba de deja !

Catalyn 28-02-05 20:26

provocari
 
sa treaca odata zapada sa reusim si noi sa concretizam provocarile :wink:

vec 31-03-05 19:12

gata zapada a trecut va asteptam ........ca de vorbe m-am saturat singurul care s-a tinut de cuvint a fost Aki......astept megamul ,espero si alfa147....... :D

EvLSant0S 31-03-05 20:50

VEC`ule :D

l-ai uitat pe slym

Golf 4 - \"140\" de cp :D

Soichiro 01-04-05 17:44

Cine a castigat, Honda sau Opel?

EvLSant0S 01-04-05 17:53

opel :cry:

Soichiro 01-04-05 18:06

Era de asteptat, banuiesc ca nu cu foarte mult, totusi.

Turbo110 01-04-05 19:17

:))
 
Mah baietzi mah opel de obicei nu fac masini dar pe a lui franta au nimerit-o Eu 1-2 in fata la a-3 cine peste mine de zici ca pun frana dar masina mea nu prea are nimic in plus motor generatzie veche plus ca cu 2.5 nu mai faci nimic dar de nu pot sa il arunc.......

im570rm 02-04-05 04:35

daca si gsi-ul ala e stock atunci si eu sunt profet

D_M_X 02-04-05 08:32

Stai linistit mah VEC-ule ca o sa ne dam nu-i bai....acum pe 3 nu pot veni dar te astept 1 mai la legale si daca nu ne vedem la legale gasim noi o strada sa ne dam :lol: si poate atunci vin mai multi cu 150 de magari sub capota sa o facem


All times are GMT +2. The time now is 10:35.

- Copyright 2026 4Tuning