![]() |
Re: E36`le meu !!!
salut , frumoasa masina , felicitari, si cat mai multi km fara probleme;)
|
Re: E36`le meu !!!
multumesc.....
de automata sunt multumit e mult mai relaxant de condus in special la drumuri lungi dar si in orash este ok...defectul ei este consumul...:D cat despre oglinda retrovizoare ...nu am inteles...:D |
Re: E36`le meu !!!
Quote:
|
Re: E36`le meu !!!
da asa pare , este pusa cu susul in jos ;)
|
Re: E36`le meu !!!
pot sa ma scot si eu si sa spun ca "asha vad eu in ea" ????:D:D:D
o sa ma uit si la alte masini sa vad dak asha e...k eu habar nu am :oops: |
Re: E36`le meu !!!
Quote:
Numai bine. P.S.: Nu merge aia cu vazutu' :)) e cam greu sa vezi mai bine cum este pusa acum :D |
Re: E36`le meu !!!
3 Attachment(s)
De sezon....:D
|
Re: E36`le meu !!!
2 Attachment(s)
goodies pack ..... :twisted:
|
Re: E36`le meu !!!
Quote:
|
Re: E36`le meu !!!
:)))))) acum nu ma mira faptu' ca oglinda aia nu te.a deranjat deloc! :)))))
|
Re: E36`le meu !!!
Quote:
|
Re: E36`le meu !!!
Quote:
|
Re: E36`le meu !!!
Frumos, Felicitari !!
|
Re: E36`le meu !!!
Pune leduri portocalii si la telefon , o sa arate mult mai bine :D
|
Re: E36`le meu !!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:56. |
- Copyright 2026 4Tuning