![]() |
Re: dezmembrez e30
Dar asta o mai ai? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1352023098
Se poate un pret te rog? |
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
admisie cu clapeta-100 ron
electromotor -100 ron alternator-100 ron ecu de motronic si de jetronic-80-100 ron chiloasa-300ron fise lungi de jetronic-100 ron ca noi delcou complect de jetronic cu tot cu capac-100ron baie sudata plus sorb -200 ron rampa injectoare 80 de ron bobina-80 ron plus mai multe maruntisuri preturi negociabile 0741122884 caseta servo-200ron pompa servo complecta cu vas furtune si suport pt m20-200ron raddiator m40cu vas de racire ulei cutie automata-200ron ambreaj complect m20 masa dubla 1000 km -600 ron grup carcasa mare nu stiu ce raport 150 euro vas spritiera plus motoras 80 ron cutie m20-350ron cutie automata m40-300 ron pompa servo frana cu tulumba m40-150 ron motor m40 complect 150eur aripi fata150ron capota-100 ron luneta plus cheder-80ron calorifer incalzire 80 ron sau aeroterma complecta-150ron punte spate cu discuri 300ron jambe groase complecte cu discuri si etrieri 300ron ambele butoane 30ron buc bord 60 ron are o gaura de la un surub pe mijloc cardane 50ron buc |
Re: dezmembrez e30
upp!!!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
up!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
upp!!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
upp piese ieftine
|
Re: dezmembrez e30
up!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:16. |
- Copyright 2026 4Tuning