![]() |
Re: N2a 789
frumos bolid cred ca imi comand si eu vreo 4:D .dar oricum cu strazile din romania nu se renteza
|
sal
tare masinutza! sa ii dai rusine cu una deasta lu unu cu Porsche sau BMW etc!totusi prea scumpa!nu as da niciodata atatia bani pe o masina ca asta!mai bne imi cumpar BMW M3 sau M5
|
Re: N2a 789
wow...pimpin...bling-bling...
cu o asa masina ai agata la bighidoaice... |
Re: N2a 789
Trebuia sa puneti niste poze cu capota ridicata. SUPER!!!:shock:
|
Re: N2a 789
Pt cunoscatori face toti bani pt noi e scumpa si nu prea avem ce face cu ea poate un burnout
|
Re: N2a 789
superba masina ... :X
|
Re: N2a 789
Stilul American De C***t Din Ani 60 Redesenat Putin Pentru Zilele Noastre. Uratenie.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning