Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   N2a 789 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/34203-n2a-789-a.html)

msnufaru 27-02-07 13:55

Re: N2a 789
 
frumos bolid cred ca imi comand si eu vreo 4:D .dar oricum cu strazile din romania nu se renteza

marin_m_alex 01-03-07 10:46

sal
 
tare masinutza! sa ii dai rusine cu una deasta lu unu cu Porsche sau BMW etc!totusi prea scumpa!nu as da niciodata atatia bani pe o masina ca asta!mai bne imi cumpar BMW M3 sau M5

TSC-Us 04-03-07 23:40

Re: N2a 789
 
wow...pimpin...bling-bling...

cu o asa masina ai agata la bighidoaice...

Just a little bit 08-03-07 08:58

Re: N2a 789
 
Trebuia sa puneti niste poze cu capota ridicata. SUPER!!!:shock:

edi2peu 15-04-07 16:00

Re: N2a 789
 
Pt cunoscatori face toti bani pt noi e scumpa si nu prea avem ce face cu ea poate un burnout

Mustang 16-04-07 00:17

Re: N2a 789
 
superba masina ... :X

T E N N Y - E 21-04-07 01:15

Re: N2a 789
 
Stilul American De C***t Din Ani 60 Redesenat Putin Pentru Zilele Noastre. Uratenie.


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning