![]() |
Re: Poze cu locuri„nașpa” din străinătate..
Acest topic”inutil” a fost o simplă reacție a mea la o stare de fapt...am observat că mulți gândesc eronat, crezând că România e nașpa,etc...și că dincolo,totul e roz...am încercat să fiu realist..pentru că, adevărul e că și la noi sunt destule locuri precum sunt cele prezentate în aceste poze!
Dar nu românii sunt de vină?Doar n-au venit extratereștrii să ne distrugă țara..să pună termopane,polistiren și Metigla la toate casele ,bisericile,cetățile,castelele monument istoric..tot unii ca tine au mutilat țara..probabil și tu locuiești într-o casă văruită cu roz,verde,mov,cu termopane,și poate turnulețe... În schimb,în Ardeal mai poți găsi NORMALITATE...mai ales acolo unde sunt/au fost maghiari,sași..vezi Sibiul |
Re: Poze cu locuri„nașpa” din străinătate..
O singura intrebare mai am si cu asta inchei, ca esti o cauza pierduta.. Daca tot ai vrut sa demonstrezi ca Romania e frumoasa si merita vazuta, de ce nu ai pus poze cu locuri interesante din tara noastra si ai ales sa balacaresti alte tari??
Repet, imaginile puse de tine sunt irelevante, toate sunt din tari sarace sau post-comuniste, vai de steaua lor.. |
Re: Poze cu locuri„nașpa” din străinătate..
15 Attachment(s)
Voi ține cont de sfatul tău...
Uite o mică demosntrație.. |
Re: Poze cu locuri„nașpa” din străinătate..
7 Attachment(s)
Am mai găsit câteva.
|
Re: Poze cu locuri„nașpa” din străinătate..
2 Attachment(s)
Ceva turcisme...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning