Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

MC Mate 27-01-05 23:30

Fur masini,droguri,organizez curse ilegale,trafic de arme si alte maruntisuri

EvLSant0S 28-01-05 10:44

sunt seful lui Osama Bin Laden.... na ca atzi aflat cine a planificat si .. 9 11 ... se scot bani ;) ar trebuii sa incercati si voi :P

shadow 28-01-05 11:51

Santos, poate te vad cu FBI, CIA, NSA maine la usa!!!
Cred ca ma tavalesc pe jos de ras!!!

Ford_V6 28-01-05 12:34

Eu am o retea de trafic de minori . . . rapim minori, ii violam, filmam si apoi vindem DVD-urile afara pe bani multi . . . .

Merge treaba ca pe roate :D :D :D

luca 28-01-05 18:39

Eu sunt somer (adica in parnaie) m-au prins tocmai cand blocam autostrada Bucuresti-Pitesti cu niste tiruri smanglite mai devreme dupa centura, si cand am vazut politia am crezut ca sunt amicii mei din club si i-am invitat la o liniuta si au acceptat, dar m-a uimit faza cand au intrat cu masina in mine si m-au rasturnat, si cand am iesit sa ma cert ce ei (credeam ca sunt cei din club) am dat peste gabori si cum am alergie la ei am scos bata si i-am incins pe 2 si al treilea m-a impuscat cu un pulan peste ochi, si acum am luat 20 de ani cu suspendare.
Nu faceti ca mine. :twisted: :twisted:

pimp_lex 01-02-05 17:58

nu e a doua oara cand apare subiectu asta?

eu tocmai am racolat o noua boarfa, se pricepe fata, sta la colt aici in cartier si-mi aduce cam 300$ pe seara, din care ei ii dau 50.

Spot 02-02-05 19:53

eu vand hartie igienica folosita pe o singura parte,bete de urechi folosite la un singur cap si scobitorile la fel,preturile variaza de cat de folosite sunt materialele. Se castiga bani multzi din treaba asta,vrea cineva sa fie al doilea vanzator?


...uitasem sa spun ca organizez licitatii pt macare secnod-hand,care a s-a halit din ea de catre vedete si a mai ramas putzin,pretul licitatie depinde de vedeta.

atzone 03-02-05 08:28

Vand softuri freeware :p

xxdadixx 03-02-05 09:15

mai fratilor eu acum vad ca voi va distratzi pe chestia asta si eu am scris adevarul :D Eu am hectare de coca in columbia :) Si sunt seful unei retelei de trafic de persoane pentru Europa Centrala si de Est :lol:

Cartman 03-02-05 09:17

eu fac trafic cu scobitori si cutii de chibrite :roll:

TEKIN 03-02-05 10:04

eu vand masii de cusut daca stii ceva confectii imi spuneti si mie pe bune

GolfuletzS 03-02-05 10:29

Eu organizez curse de dat cu preshu .... poti sa castigi pe luna vro 3mii de coco .... sau shi mai mult depinde de presh :P

e 100% legal

Haidetzi si voi


taxa de inscriere 100$
Inchiriat presh 150$
Pariurile se fac dl 500$ in sus 75% imi revin mie

Pentru mai multe informati pe pm !

@Nos@ 03-02-05 14:50

Eu mastrubez copii mici(fete si baieti) sub 10 ani! :shock:
Satisfactie garantata!Castig 1000 de coco pe zi!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Anami 03-02-05 16:14

eu am o firma fantoma cu care fac f. usor multe fraude...

si mai am angajati 4 criminali... care omoara pt mine :wink:

shadow 03-02-05 18:40

Eu nu inteleg ce mai cauta Topicul asta aici!!!
Trebuia sa fie demult la Divertisment!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning