Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

mirciu 24-03-07 20:29

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815824)
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

avand ca eu ti am dat nr meu de telefon si u mi ai dat doar nr de inmatriculare al masinii.......eu daca as fi in locul tau nu as mai comenta......

LoganPower 24-03-07 20:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Imi pare rau ca nu mai pot accesa mesageria privata de pe celalalt cont, sa arat lumii exact ce-ai zis. Ai spus " IT'S A DATE ", referindu-te pt. vineri seara, ora 23.00.

Iti dadeam si nr de tel; daca te-ar fi interesat mi l-ai fi cerut, dar stiai prea bine ca nu aveai de gand sa vii asa ca nu mai face pe desteptul acum.

Hai fugutza repede ca ti-a venit ora de culcare

mirciu 24-03-07 21:07

Re: Orice pana in 110 cp
 
hay sictir ca devi enervant

59AFA 25-03-07 13:50

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815997)
Imi pare rau ca nu mai pot accesa mesageria privata de pe celalalt cont, sa arat lumii exact ce-ai zis. Ai spus " IT'S A DATE ", referindu-te pt. vineri seara, ora 23.00.

Iti dadeam si nr de tel; daca te-ar fi interesat mi l-ai fi cerut, dar stiai prea bine ca nu aveai de gand sa vii asa ca nu mai face pe desteptul acum.

Hai fugutza repede ca ti-a venit ora de culcare

nu'l banati k e simpatic...:lol:

Draqq 27-03-07 15:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 816789)
nu'l banati k e simpatic...:lol:


Da e funny omu. Sunt curios daca are mai mult de 16 ani :D

Blondu_little_206 28-03-07 21:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
mere cu un 206 1.6 16 v ??

Rebel_Boy 28-03-07 22:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Blondule pe tine "te vreau" eu ... ;) ... sa ne intanlim intr-o seara sa vedem !!!

59AFA 29-03-07 00:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_little_206 (Post 822563)
mere cu un 206 1.6 16 v ??

ai 115 cai mah , da'i drumu :lol:
p.s. noi nu ne dam cu astia care promit k fac cinste de ziua lor si dupa aia se scufunda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CroCop 30-03-07 14:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

Blondu_little_206 07-04-07 00:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
un 206 1.6 16v STOCK ??? merge ????

PYT 07-04-07 12:40

Re: Orice pana in 110 cp
 
si totusi... se fac 2 luni de cand ai deschis topicul... zi si tu cu cine te-ai dat pana acum si rezultatele, k eu unul sunt curios ;-)

NightClubRacer 07-04-07 12:42

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 825105)
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

exista pm ;)

CroCop 13-04-07 12:44

Re: Orice pana in 110 cp
 
pai datorita topicului ...m-am dat cu bassu cu laguna dci + chip m-a dat la 2 masini aprox , cu un leon ....dar nu zic rezultatul k apoi spuneti k pap rahat asha cu bassu cu Smart benzina cu turbo si chip l-am dat ... cu mai multi ...ma rog ..daca unii care se baga pe topic nu raspund provocarilor nu am nici o vine nu crezi ...de exemplu 1.6 16v logan... 1.6 16v clio....ei nu vor sa se dea...dc nush ....dar ma rog....cica....nu consumam gazul degeaba ...;) in fine....

mirciu 14-04-07 15:10

Re: Orice pana in 110 cp
 
t dai diseara cu mn ? ca aseara ti am perdut urma.....memircic este id meu

p.s. si eu i am dat smartului destul de mult :P asa ca am o sansa la tine :P

59AFA 14-04-07 21:11

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 825105)
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

salut...te'am vazut acum vreo 3 saptamani intr'o sambata in pescarush , dar ma grabeam ca trebuia sa ma intalnesc cu cineva si nu am putut sa stau foarte mult.din pacate nu prea mai pot sa ma dau cu tine in urmatoarele 2-3 saptamani.masina mea a facut cunostinta cu un mercedes vito de la jandarmerie :lol: si are mici probleme cu aerodinamicitatea , sa zicem :))


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning