Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/3361-masini-masini-tari-masini-aveti-poze.html)

EaGle 09-09-07 14:41

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
Quote:

Originally Posted by ulyse (Post 1090146)
ce mare motor ma 2 v 8 ce va mirati ma asa da nu vezi ma ca , costa 2 milioane de doalari cu bani de pe un veyron imi iau un slr mclaren un maybach 62 s si un cls 63 amg si fac senzatie mai mare decat cu un veyron

de ce ai de criticat? ..are motor 8 Litri, 64 valve,W16 , 1001 CP , 0-100 km\h 2,5", 407 km\h, ....vreun Mercedes are asa ceva? ..un adevarat pasionat de masini nu isi cumpara masina ca sa fac senzatie ci o cumpara pt ca ii place, ii place motorul, ii place designul, ii place cum merge, e indragostit de ea...nu ca sa se dea mare pe strada k are bugatti....si ala kre zici tu din poza de la mine nu e M6 ...e un simplu 645 Ci ...si dak ai atatea posturi invatza k in 5 minute se poate da edit, nu se fac 3 posturi, si mai pune si tu quote k sa-si de seama lumea q cine vorbesti...fara comentarii, si pozele alea...??!!! yo ma opresc aici si scuze de off-topic!

bogddanel 11-09-07 17:13

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
ulyse, knd vei putea compara placerea de a conduce un veyron, cu placerea de a conduce un amg, sau ce ai mai scris acolo, sa ma anuntzi si pe mine :D
mii de scuze pt off-topic, dar nu pot sa stau deoparte knd vezi k se critica asemenea bijuterii tehnice

-LEXION- 15-09-07 21:36

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
17 Attachment(s)
Monaco 10 septembrie 2007.....Supercar Heaven and Disneyland for car fanatics :-) (cateva poze sunt facute si in alte orase de pe traseu, Milano, Viena, Verona)

more too come soon......

-LEXION- 15-09-07 21:42

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
19 Attachment(s)
part 2.......

-LEXION- 15-09-07 21:50

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
16 Attachment(s)
part 3.......

-LEXION- 15-09-07 22:01

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
17 Attachment(s)
part 4.........

-LEXION- 15-09-07 22:04

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
13 Attachment(s)
part 5.........( cred ca deja va plictisesc :-P )

300zxtt 15-09-07 22:10

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1090151)
dai post reply sa postezi si vezi ca ai mai jos Manage Attachments, dai pe el, apoi se deschide o fereastra, dai browse, bagi pozele din calculator si apoi dai upload..
sper ca am fost destul de explicit :-)

nu stiu de ce-ti bati capul ca numai aberati spune pe tot forumul sau se cearta de unul singur toata ziua

mihai88 15-09-07 22:50

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
LEXION no ofense da ce lucrezi?!....monaco,viena,.......hmmmmmmm numa poze de poze vad puse de tine aici pe forum

-LEXION- 15-09-07 23:04

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 1102513)
LEXION no ofense da ce lucrezi?!....monaco,viena,.......hmmmmmmm numa poze de poze vad puse de tine aici pe forum

hahaha, nu e problema, adevarul e , ca sunt full time student si ca hobby dealer de volvo, iar in vacanta imi place sa umblu pe unde e mai frumos....:-)

Who's yo daddy 24-09-07 16:08

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
1 Attachment(s)
Sa fiu extrem de cinstit cu mine insumi si cu onorata audienta, eu sunt mai modest... The one, and the ONLY ONE, '78 VW Super Beeatle...

-LEXION- 12-10-07 20:47

Re: Masini de masini , cele mai tari masini la care aveti poze
 
18 Attachment(s)
Si din Grecia cateva, nu e nustiu ce......


All times are GMT +2. The time now is 04:07.

- Copyright 2024 4Tuning