![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Frumoasa masina , s-o stapanesti sanatos si fara incidente
|
Re: Masini vazute in Tulcea
sa o stapanesti sanatos masina e pe placul meu .. neagra ... angel eyes`uri .. daca o sa`i pui niste jenti o sa fie prea tare .. apropo esti din tulcea si faci facultatea la bucuresti ? sau ce te aduce pe topicul tulcea ?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
4 Attachment(s)
Ala e CLS-ul lu' Dan Bursuc si poza e facuta pe vremea cand doar ce se lansase oficial CLS-ul... Corvet'-ul a fost p-aici la o gala K1. Iar linconul umbla intr-o vreme p-aci... Scuzati calitatea pozelor dar pe vremea aia aveam camera VGA la tel. :-P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am si eu niste poze cu un Chrysler 300C super misto :peace::peace
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...995d3e63fd.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...99597da013.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995980a938.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995984eb28.jpg |
Re: Masini vazute in Tulcea
tocmai am venit de la scoala si pe isaccei a trecut un S8 .. am ramas masca deoarece in romania mai mult de 5 nu sunt .. avea numere rosii de ilfov .. nu am apucat sa fac poze :(
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ce , 300C ? cum dracu sa nu fie mai mult de 5 cand numai in Tulcea sunt 2:) Si nu are un pret foarte mare in echipare full option cu motor de 3000 diesel costa 35k cu taxe;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
se referea la S8 cred
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si eu cred ca se referea la S8........300c...e varzaaaaa.....la tot
|
Re: Masini vazute in Tulcea
la s8 ma refeream fratee
|
Re: Masini vazute in Tulcea
a sorry bro :) am citit eu aiurea .300 C e varza ? Dami-ar Dzeu si mie una, asa varza cum e:P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut cu mai multi un 206 cu numere de afara ..un mov perla f jos bari praguri eleron ....sunet frumos , bas intr-un cuvant arata super doar ca n-am prins-o decat in miscare :( poze cand bag telu pe calculator
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
CLS 55 AMG gri - nisipiu....n-am apucat sa il trag in poza , de fapt nu m-am gandit , l-am ascultat la semafor , era langa mine...pur si simplu demential
|
Re: Masini vazute in Tulcea
206 ala mov e al unui tip din Satu-Mare!Facem niste cursuri la Constanta si a venit si el sa vada Tulcea.Masina e de vanzare in C-ta acum cu 7000 euro!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
daca merge pe cat arata de bine face toti banii :) fa rost de niste poze cu ea daca poti si pune aici
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning