Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Cosmin255 12-03-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Frumoasa masina , s-o stapanesti sanatos si fara incidente

vlad_Mafiotu 12-03-07 16:23

Re: Masini vazute in Tulcea
 
sa o stapanesti sanatos masina e pe placul meu .. neagra ... angel eyes`uri .. daca o sa`i pui niste jenti o sa fie prea tare .. apropo esti din tulcea si faci facultatea la bucuresti ? sau ce te aduce pe topicul tulcea ?

alyx 14-03-07 21:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Ala e CLS-ul lu' Dan Bursuc si poza e facuta pe vremea cand doar ce se lansase oficial CLS-ul... Corvet'-ul a fost p-aici la o gala K1. Iar linconul umbla intr-o vreme p-aci... Scuzati calitatea pozelor dar pe vremea aia aveam camera VGA la tel. :-P

Geox` 15-03-07 20:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am si eu niste poze cu un Chrysler 300C super misto :peace::peace
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...995d3e63fd.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...99597da013.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995980a938.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995984eb28.jpg

vlad_Mafiotu 16-03-07 12:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
tocmai am venit de la scoala si pe isaccei a trecut un S8 .. am ramas masca deoarece in romania mai mult de 5 nu sunt .. avea numere rosii de ilfov .. nu am apucat sa fac poze :(

Cosmin255 17-03-07 08:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce , 300C ? cum dracu sa nu fie mai mult de 5 cand numai in Tulcea sunt 2:) Si nu are un pret foarte mare in echipare full option cu motor de 3000 diesel costa 35k cu taxe;)

Eugen_TL 17-03-07 08:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
se referea la S8 cred

mikafly 17-03-07 09:02

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si eu cred ca se referea la S8........300c...e varzaaaaa.....la tot

vlad_Mafiotu 17-03-07 09:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
la s8 ma refeream fratee

Cosmin255 18-03-07 14:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a sorry bro :) am citit eu aiurea .300 C e varza ? Dami-ar Dzeu si mie una, asa varza cum e:P

Eugen_TL 18-03-07 14:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut cu mai multi un 206 cu numere de afara ..un mov perla f jos bari praguri eleron ....sunet frumos , bas intr-un cuvant arata super doar ca n-am prins-o decat in miscare :( poze cand bag telu pe calculator

adioperator 20-03-07 19:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 804394)
am vazut cu mai multi un 206 cu numere de afara ..un mov perla f jos bari praguri eleron ....sunet frumos , bas intr-un cuvant arata super doar ca n-am prins-o decat in miscare :( poze cand bag telu pe calculator

Daca vorbim de aceeasi masinam, eu am vazut-o des in Constanta si duminica trecuta in Tulcea.

Cosmin255 25-03-07 23:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
CLS 55 AMG gri - nisipiu....n-am apucat sa il trag in poza , de fapt nu m-am gandit , l-am ascultat la semafor , era langa mine...pur si simplu demential

webcathos 26-03-07 00:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
206 ala mov e al unui tip din Satu-Mare!Facem niste cursuri la Constanta si a venit si el sa vada Tulcea.Masina e de vanzare in C-ta acum cu 7000 euro!

Eugen_TL 26-03-07 15:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
daca merge pe cat arata de bine face toti banii :) fa rost de niste poze cu ea daca poti si pune aici


All times are GMT +2. The time now is 08:42.

- Copyright 2026 4Tuning