![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
bine ai venit ! ...cand ma gandesc ca la inceput eram eu cu obraznick din tulcea doar.... iar acum vad ca lumea incepe sa se stranga ceea ce e de bine
ps: misha completeaza-ti profilul ...a mai ramas si varsta |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Bine ai venit mishaRs...prezinta si tu ce masina ai...diverse.....trotinete...biciclete..autobuze.. ..
|
aveti rabdare cu mine ca nu prea ma inteleg cu calc. asta si nu stiu bine daca ce scriu eu apare unde trebuie
pentru TuningBoy : conteaza varsta ???? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
te rog sa nu mai faci postari consecutive ! si varsta da conteaza desi e optional sa os crii ! dar nu cred ca ai ceva de ascuns ! in fien e alegerea ta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sorry , am spus doar ca nu prea ma inteleg cu PC-ul meu ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Totusi asteptam diferite date despre tine///....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai din cate se pare sunt cel mai batran din tl , am si eu o boala grava sa pot sa modific o dacie (berlina), momentan nu am masina ... si vreau sa va intreb daca stiti la cate ture rezista motorul de 1390 cm de pe dacie ?????
eu am vazut unu cu ochii mei la bucuresti, modificat de curse |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
e clara treaba:)
OT : O noua modificare pe Matiz...linie audio :P si cred ca am uitat sa zic ca i-am scos si catalizatorul:) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Fuarte tare....ce diferentza a fost cu catalizator...si fara?.....se simte ceva sau trage la fel?.......
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pot sa pun un sistem de calculator p o masina ???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salut baieti, aveti idee cam care ar fi cea mai tare masina din tl - modificata sau de serie care sa si fuga si care sa si stea pe asfalt in curbe cum trebuie ????
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dc nu ! orice poti sa pui pe o masina $$$ sa ai ;)
misha: cred ca 6aru' acum ! mai era un S2000 parca ... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu nu am mai ajuns prin tl de mult, dar 6aru e al cuiva din oras ?stiu ca la un moment dat era un renault 25 williams, alb cu 2 amortizoare in V pe fata ... pe ala l-am vazut in curbele din dealu' somovei si statea cam bine
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da e a unui baiat idn tulcea ! tasu' are S klasse nou ! ! mai e o buburuza care se misca bine ..fiesta ST ! mai e si GTI ! mai sunt dar nu-mi vine mie in cap acum !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu stiu daca mai tineti minte, dar prin '92 se organiza la noi la tl o etapa din CNR - traseu sindicat-cataloi-telita-somova-tulcea ... asa ca m-am gandit si am vb cu niste oameni de al acr, politie si eventuali sponsori despre o revenire la tl a raliului Romaniei. Ce parere aveti ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning