Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 23-02-07 21:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
bine ai venit ! ...cand ma gandesc ca la inceput eram eu cu obraznick din tulcea doar.... iar acum vad ca lumea incepe sa se stranga ceea ce e de bine

ps: misha completeaza-ti profilul ...a mai ramas si varsta

mikafly 23-02-07 21:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bine ai venit mishaRs...prezinta si tu ce masina ai...diverse.....trotinete...biciclete..autobuze.. ..

mishaRS 23-02-07 22:09

aveti rabdare cu mine ca nu prea ma inteleg cu calc. asta si nu stiu bine daca ce scriu eu apare unde trebuie

pentru TuningBoy : conteaza varsta ????

Eugen_TL 23-02-07 22:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
te rog sa nu mai faci postari consecutive ! si varsta da conteaza desi e optional sa os crii ! dar nu cred ca ai ceva de ascuns ! in fien e alegerea ta

mishaRS 23-02-07 22:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sorry , am spus doar ca nu prea ma inteleg cu PC-ul meu ...

mikafly 23-02-07 22:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Totusi asteptam diferite date despre tine///....

mishaRS 23-02-07 22:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai din cate se pare sunt cel mai batran din tl , am si eu o boala grava sa pot sa modific o dacie (berlina), momentan nu am masina ... si vreau sa va intreb daca stiti la cate ture rezista motorul de 1390 cm de pe dacie ?????
eu am vazut unu cu ochii mei la bucuresti, modificat de curse

Cosmin255 24-02-07 08:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
e clara treaba:)
OT : O noua modificare pe Matiz...linie audio :P si cred ca am uitat sa zic ca i-am scos si catalizatorul:)

mikafly 24-02-07 10:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Fuarte tare....ce diferentza a fost cu catalizator...si fara?.....se simte ceva sau trage la fel?.......

DaViD TL 24-02-07 17:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pot sa pun un sistem de calculator p o masina ???

mishaRS 24-02-07 17:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut baieti, aveti idee cam care ar fi cea mai tare masina din tl - modificata sau de serie care sa si fuga si care sa si stea pe asfalt in curbe cum trebuie ????

Eugen_TL 24-02-07 17:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dc nu ! orice poti sa pui pe o masina $$$ sa ai ;)

misha: cred ca 6aru' acum ! mai era un S2000 parca ...

mishaRS 24-02-07 18:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu nu am mai ajuns prin tl de mult, dar 6aru e al cuiva din oras ?stiu ca la un moment dat era un renault 25 williams, alb cu 2 amortizoare in V pe fata ... pe ala l-am vazut in curbele din dealu' somovei si statea cam bine

Eugen_TL 24-02-07 18:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da e a unui baiat idn tulcea ! tasu' are S klasse nou ! ! mai e o buburuza care se misca bine ..fiesta ST ! mai e si GTI ! mai sunt dar nu-mi vine mie in cap acum !

mishaRS 25-02-07 12:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu stiu daca mai tineti minte, dar prin '92 se organiza la noi la tl o etapa din CNR - traseu sindicat-cataloi-telita-somova-tulcea ... asa ca m-am gandit si am vb cu niste oameni de al acr, politie si eventuali sponsori despre o revenire la tl a raliului Romaniei. Ce parere aveti ???


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning