![]() |
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
2 Attachment(s)
samsung sgh-f480 - nu ii merge microfonul .....ma incurc de el prin casa
70 lei |
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Quote:
Quote:
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
40 si e al tau :D cum facem ?
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Suna-ma si vedem la fata locului ce si cum.Salut
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
samsung omnia I900.folie ecran fara zgarieturi arata impecabil.
defect - nu incarca decat de la pc prin cablul usb. pachet complet incarcator cutie originala accesorii astept un pret. |
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Ai pm
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Sony-ericsson T250i Vodafone - IMPECABIL 10/10 fara nici cea mai mica urma de uzura(fara incarcator) 30 ron?
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Ms,dar e prea vechi.
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
1 - Blackberry 8800 Pret 100 lei ( nu mai am baterie la el , in rest perfect functional )
2 - HTC S620 Pret 100 lei ( perfect functional , doar ca nu are rama de langa display ) 3 - Nokia C5 Pret 150 lei ( perfect functional ) 4 - Iphone 3gs , 16GB Pret 450 lei ( perfect functional ) Te intereseaza ceva ? |
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Nokia 3210 - Uneori nu porneste
Nokia 6630 - Mici probleme la soft (cand este bagata cartela noua primeste mesaje vechi) Nokia 7110 - Pica semnalul (din ce am inteles e antena dezlipita) Fa-mi un pret pentru toate sau la care te intereseaza. |
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
-Nokia N 70 - ,, se aprinde ,, alb , semnal sonor de la Nokia ..... si atat !:sad:
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
un samsung galaxy s1 pachet complet functioneaza perfect numai ca are spart displayul recent... dar el tot porneste si restu..cat dai?
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Quote:
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning