Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane defecte Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/331432-cumpar-telefoane-defecte-bucuresti.html)

911lau 26-01-13 16:40

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
2 Attachment(s)
samsung sgh-f480 - nu ii merge microfonul .....ma incurc de el prin casa
70 lei

stefanandrei000 26-01-13 17:15

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Burgundy (Post 5335447)
Salut am un nokia n95(posibile probleme la banda slide-ului,ba merge ba nu,acum merge) si un nokia n70 (e stricat butonul de power,in rest nu avea probleme,are si un card de 1 GB asta)

Sunt telefoane vechi,carcasa chinezeasca.Cat vrei pe ele?

Quote:

Originally Posted by 911lau (Post 5335454)
samsung sgh-f480 - nu ii merge microfonul .....ma incurc de el prin casa
70 lei

La cum arata, pot sa ti dau max 30-40 lei pe el.

911lau 26-01-13 17:32

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
40 si e al tau :D cum facem ?

stefanandrei000 26-01-13 17:55

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Suna-ma si vedem la fata locului ce si cum.Salut

mark_uss 27-01-13 02:28

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
samsung omnia I900.folie ecran fara zgarieturi arata impecabil.
defect - nu incarca decat de la pc prin cablul usb.

pachet complet incarcator cutie originala accesorii

astept un pret.

stefanandrei000 27-01-13 11:54

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Ai pm

hashu_1985 30-01-13 08:24

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Sony-ericsson T250i Vodafone - IMPECABIL 10/10 fara nici cea mai mica urma de uzura(fara incarcator) 30 ron?

stefanandrei000 30-01-13 09:02

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Ms,dar e prea vechi.

Daniel_Toa 30-01-13 11:49

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
1 - Blackberry 8800 Pret 100 lei ( nu mai am baterie la el , in rest perfect functional )

2 - HTC S620 Pret 100 lei ( perfect functional , doar ca nu are rama de langa display )

3 - Nokia C5 Pret 150 lei ( perfect functional )

4 - Iphone 3gs , 16GB Pret 450 lei ( perfect functional )

Te intereseaza ceva ?

cruizer11 30-01-13 20:09

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Nokia 3210 - Uneori nu porneste
Nokia 6630 - Mici probleme la soft (cand este bagata cartela noua primeste mesaje vechi)
Nokia 7110 - Pica semnalul (din ce am inteles e antena dezlipita)

Fa-mi un pret pentru toate sau la care te intereseaza.

duesenberg 30-01-13 21:08

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
-Nokia N 70 - ,, se aprinde ,, alb , semnal sonor de la Nokia ..... si atat !:sad:

rapy 31-01-13 10:13

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
un samsung galaxy s1 pachet complet functioneaza perfect numai ca are spart displayul recent... dar el tot porneste si restu..cat dai?

Daniel_Toa 31-01-13 11:38

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by rapy (Post 5342409)
un samsung galaxy s1 pachet complet functioneaza perfect numai ca are spart displayul recent... dar el tot porneste si restu..cat dai?

Iti ofer 100 lei pe el .

stefanandrei000 31-01-13 16:34

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 5341793)
Nokia 3210 - Uneori nu porneste
Nokia 6630 - Mici probleme la soft (cand este bagata cartela noua primeste mesaje vechi)
Nokia 7110 - Pica semnalul (din ce am inteles e antena dezlipita)

Fa-mi un pret pentru toate sau la care te intereseaza.

Sunt f vechi,imi pare rau,merci.

Quote:

Originally Posted by duesenberg (Post 5341921)
-Nokia N 70 - ,, se aprinde ,, alb , semnal sonor de la Nokia ..... si atat !:sad:

E displayul de vina,dar e scump si nu merita,merci.

Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 5342539)
Iti ofer 100 lei pe el .

Fa-ti topic daca vrei sa cumperi telefoane!

Andr3y_ 04-02-13 12:53

Re: Cumpar telefoane defecte Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 5342539)
Iti ofer 100 lei pe el .

nu ti-a fost rusine sa-i spui omului aceasta suma? de 100 lei ti-as da doar incarcatorul si bateria,doamne ce oameni..halal de voi,crezi ca omul nu a mai vazut bani?


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning