![]() |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
cam mare relantiul, cam putina benzina, parca sunt eu :P
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
nu...la relantiu sta chiar sub 1000....incercam eu sa fac poze la turatii mari...dar nu a iesit nici 1 :))...naspa cu benzina...dk ramai fara...
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
ma masina e simpla ..e frumusika....dar park cam cocosata de spate ..;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Matza...in caz ca nu ai observat bordul meu este cu leduri.....
Maieurile alea le tin asa sa mai protejez husele originale Masina e cocosata....fiind tot timpul plina cu marfa....plinu gaz,jumate rez benzina,se aduna,se aduna |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
dar daca ai benzina de ce mai ti gazu?
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Pi mie imi trebe benzina sa o pornesc....porneste pe benzina si se da singura pe gaz cnd trec de 2000 de ture..Deci ii trebe si benzina .....;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Nu-mi plac cateva chestii la masina:
-ornamentele cromate de la exterior -maiourile cele noi anti-praf (aveai si alte variante mai discrete...) -capacele....sa speram ca in curand ai in vedere inlocuirea lor cu altceva :D -literele chinezesti...din pacate lumea nu realizeaza ca au ajuns la fel de po****re ca GTI-ul pe Dacie, si oricum n-au nici o valoare, nici un farmec, nici macar nu arata bine :evil: -"pleoapele" si prelungirea lor de pe grila... Plasa de la grila imi place; filtrul sunt curios cum se aude, fara tubulatura rigida...poate poti face un filmulet sa auzim si noi (are un amic de-al meu filtru sport pe cielo, si se aude bine, dar tubulatura nu e din cauciuc) Esti sigur ca luminile tale sunt xenon-xenon? au balasturi si instalatie sau sunt becuri tip xenon? Mie nu prea mi se pare lumina de xenon... Succes la tunareala! |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Nu am instalatie xenon....am doar becur tip xenon.Am spus pe undeva pe aici ca`s becuri si nu instalatie.;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
2 Attachment(s)
Apropo cu literele chinezesti.Mie chiar imi plac + ca sunt discrete nu ies in evidenta prea mult.
Capacele......:)) la masina am un capac diferit fata de celelalte pt k mi-a sarit unu.uite capacele ei. Filtru se aude superb...o sa vad poate reusesc o filmare ceva cu sunetul. bafta |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
poate ma lasi pe mine sa pun cu filtrul meu...2 filmulete... :D le stii ;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Pai la ce imi ceri mie voie sa te las.....pune-le k sunt si eu curios sa vad daca se aude ca la mine.ms
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Hopa....pedale cu sigla Opel....NO-NO-NO! :no: :ford: :flamed: si sa nu-mi spui si tu chestia cu "Cielo e tot Opel", ca nici Dacia nu e tot Renault...
Hai ca te-am criticat prea mult, te las in pace :D sper sa nu te superi. Promit ca nu mai zic nimic de rau :oops: |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Nu spun ca Cielo e tot Opel,Pedalele le-am luat pentru ca imi plac.Cu criticele nu ma supar deloc,daca asa este.Sa va spun si ultima achizitiie.Becuri tip xenon,"plasma blue" pentru proiectoare + blitzuri in faruri.
Acum am si eu o intrebare. Voi unde ati pune blitzurile?? In faruri,in proiectoare sau sa imi mai cumpar o pereche de proiectoare rotunde, micute sa le bag in ele.Ce ziceti ??App se vad super!!! :D:D:D:D:D |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
tine-le in faruri si foloseste-le doar la show si intalniri ca iti salta talonul imediat daca nu...apropo...pedalele,folia mata de pe far si grila,husele...sunt kitchoase rau
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Husele si pedalele au disparut...grila am facut toata rama aceea negru mat....care mie imi place la nebunie cum vine.In curand o sa vina si pleoapele originale.Bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning