![]() |
Re: Nuca ///M noua
Quote:
|
Re: Nuca ///M noua
super dabea astept sa ajunga :)
|
Re: Nuca ///M noua
Dupa marea asteptare foarte dezamagit , nuca este o chinezaraie ieftina care nu are legatura de loc cu cea originala nici macar nu se aseamana nici prin forma nici cum , e un produs ieftin care nu merita nici 80 lei dar usnt obligat sa o pastrez pentru ca la montaj sa spart plasticul interior si sa deslipit plasticul de piele a fost lipita cu 2 grame de perlandez , foarte dezamagit , in fine nu e vina ta e vina mea ca nu am intrebat daca produsul se aseamana cu cel din poza sau macar pedeparte , dar nu e mult mai mica nici pe fieru de la schimbatoru de bmw e36 nu intra care e cel mai subtire asta e...iti multumesc ori cum bafta la vanzare...
am facut acest feedback ca sa stie viitori clienti ce asteptari sa aiba nu ca sa iti fac tie rau. |
Re: Nuca ///M noua
Si eu am cumparat de la Scary si nu mi-a placut nuca dar e perfect adevarat ca produsul e conform cu fotografia... El nu are nicio vina... La banii respectivi e ceea ce trebuie.
Mai mult chiar , baiatul a vrut sa imi returneze banii dar mi-a fost lene asa ca n-am ce sa-i reprosez... Nici nu ar fi fost corect din partea mea sa-i solicit returnarea banilor atata timp cat fotografia si descrierea au fost conforme cu realitatea. Cred ca are o atitudine corecta ceea ce conteaza mult mai mult decat calitatea produsului in sine. Nu poti sa ceri calitate OEM la preturi de 10-15%... O nuca originala BMW costa 700 de ron. P.S - Nu stiu cum la tine n-a intrat ca la mine era putin larga... Eu am cutie Getrag , probabil tu ai ZF... ( tot E36 ) |
Re: Nuca ///M noua
1 Attachment(s)
Quote:
uitate la poza ,e luata din primul post si atasata... nuca din poza nu are pielea lucioasa ci mata nuca are dimensiuniile cel putin asemanatoare daca nu fixe ca si una oem nuca care am primito are pielea lucioasa nuca care am primito are jumatate din dimensiuniile unei nuci oem si multe alte diferente plus ca nu mai intra pe tija metalica de la schimbator am bagato si a pocnit cand am bagato sa dezlipit plasticul din interior de acea piele neagra lucioasa deci calitatea e 0% hai sa fim seriosi nu vindem chiar produse asa low cost...in fine nici eu nu am cerut bani inapoi doar spun o realitate ... ca sa nu cumpere lumea daca poza nu e in concordanta cu produsul oferit. |
Re: Nuca ///M noua
Quote:
Majoritate sunt facute foarte prost....ori e desprisa emblema de pe nuca ori pielea nu e cusuta bine. Am vrut sa cumpar una pt e36 si din 20-30 cate avea vanzatorul ala..UNA NU ERA BUNA,toate avea defecte. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning