![]() |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
nu merge sa pun mai multe de odata de pe tel
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
abia astept sa o vad pe toata gata ... dar din pacate mai dureaza 2 saptamani pt a astept niste piese din anglia
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
foarte frumos!!!! i-mi place ca sa vopsit calumea...usi date jos, manere....
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
parbriz , faruri chedere si tot ce inseamna crom pe masina de la geamuri etc..
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
o sa arate ca o masina noua ... cum ti se par piesele vopsite ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
dupa ce termini cu totul...ar merge un detailing interior-motor sa fie treaba treaba:D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
cu siguranta ... singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am putut sa fac rost de o bara facelift ... ala e dingurul lucru care mi lipseste
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu merge sa pastrez ca se intareste ... cu prima ocazie cand apare una sper
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
au pe comanda si e 1.200 euro si am bagat suficienti bani in masina asta astept una sh
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning