Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   X Type :D astept sugestii de modificare (https://forum.4tuning.ro/400-europene/326118-type-astept-sugestii-modificare.html)

mihaiyrd 06-03-13 15:43

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
nu merge sa pun mai multe de odata de pe tel

mihaiyrd 06-03-13 15:44

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
abia astept sa o vad pe toata gata ... dar din pacate mai dureaza 2 saptamani pt a astept niste piese din anglia

cristi_xj6 06-03-13 16:23

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
foarte frumos!!!! i-mi place ca sa vopsit calumea...usi date jos, manere....

cristi_xj6 06-03-13 16:24

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389505)
abia astept sa o vad pe toata gata ... dar din pacate mai dureaza 2 saptamani pt a astept niste piese din anglia

ce piese mai astepti??:D

mihaiyrd 06-03-13 16:35

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
parbriz , faruri chedere si tot ce inseamna crom pe masina de la geamuri etc..

cristi_xj6 06-03-13 16:37

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389569)
parbriz , faruri chedere si tot ce inseamna crom pe masina de la geamuri etc..

oho....o galagie de bani:)))

mihaiyrd 06-03-13 16:38

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
o sa arate ca o masina noua ... cum ti se par piesele vopsite ?

cristi_xj6 06-03-13 16:41

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389575)
o sa arate ca o masina noua ... cum ti se par piesele vopsite ?

da sunt convins....mi-ar palcea sa o vad dp ce e gata in realitate! in poze par impecabile. in lumina soarelui se vor vedea cel mai bine cum ai iesit:D

cristi_xj6 06-03-13 16:42

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
dupa ce termini cu totul...ar merge un detailing interior-motor sa fie treaba treaba:D

mihaiyrd 06-03-13 16:45

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
cu siguranta ... singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am putut sa fac rost de o bara facelift ... ala e dingurul lucru care mi lipseste

cristi_xj6 06-03-13 17:16

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389590)
cu siguranta ... singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am putut sa fac rost de o bara facelift ... ala e dingurul lucru care mi lipseste

da sa sti...macar pastreaza putina vopsea.....si cand e iei una noua de la jaguar

mihaiyrd 06-03-13 17:18

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
nu merge sa pastrez ca se intareste ... cu prima ocazie cand apare una sper

cristi_xj6 06-03-13 17:21

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389631)
nu merge sa pastrez ca se intareste ... cu prima ocazie cand apare una sper

ai incercat si al jaguar si nu au pe stock??

mihaiyrd 06-03-13 18:25

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
au pe comanda si e 1.200 euro si am bagat suficienti bani in masina asta astept una sh

cristi_xj6 06-03-13 19:45

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5389738)
au pe comanda si e 1.200 euro si am bagat suficienti bani in masina asta astept una sh

waaaaaw :O:O:O iti iei un jaguar din anglia pt piese de bani aia:))))


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning