![]() |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Am intuit bn :D .... am votat din prima ;) romanul nostru ... bravo lui !!
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
felicitarile mele, se pare ca i-a dat gata pe francezi cu imaginatia lui...
bravo lui, si la cat mai multe modele..... ;) |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
bv lui si felicitari tre sa fimmandri ca santem romani k santem inventivi si ca avem putere de munca
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Bravo lui.Merita sa castige..dar nu locul 1:D.Dupa parerea mea e-motinul a fost cea mai bine creata masina;)
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Bravo lui.Merita sa castige..dar nu locul 1.Dupa parerea mea e-motinul a fost cea mai bine creata masina
ai dreptate si mie mia placut e-motion mai mult dar a lui mihai panaitescu pare mai reala nu asa sf ca altele si probabil ca asta cautau arbitri aia sau ma rog cei care aleg castigatoru |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
e-motion concept ,zic eu ca e cel mai interesant
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Bravo lui....
Cum a mai zis cineva, ne mai putem mandri si noi cateodata k suntem romani... |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
multumesc pentru sustinere:)
de ce v-a placut atat de mult E-motion? nimeni nu a explicat:) mihai panaitescu |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
salut mihai, cum a fost la salonul auto de la geneva?
Uita-ti filmuletul cu premierea;) http://www.peugeot-concours-design.com/index_en.htm |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
salut,
Fu bine:) foarte obositor totusi si imi pare rau ca nu am avut timp sa vad salonul cum trebuie. Ma asteptam sa fie mai mare salonul ca intindere:) |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Bravo Mihai inca odata arata ca si romanii au potential
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
probabil e mort thread-ul asta deja ...
am participat si eu la concurs dar nu m au pus intre cei 30 ...oricum flux mi sa parut cel mai bun concept si l-am votat atunci pe site-ul peugeot ..nici macar n am stiut ca e facut de un roman:) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning