![]() |
Re: Tico BH-81-SLY
no comment! cu asta ati dat lovitura! astept sa ii dati de cap complet cu ajustarile, cu siguranta ma veti avea de client!
chip nu are cum sa aiba pe motorul de tico....poate doar sa fie de matiz motorul, sau de spark. oricum...m-ati dat gata, ce mai...visul meu (de fapt visul tuturor) vi s-a implinit voua! felicitari! |
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
e bine ca ideile voastre le pune-ti si in practica succes in continuare |
Re: Tico BH-81-SLY
Dupa cum se vede in poza "tigaia" de la carburator, chip are poate doar in mp3 player :D
|
Re: Tico BH-81-SLY
E motor de MATIZ ;)...are cip si ce uitasem sa zic e ca are axa cu came schimbata ....plm eu asa stiu chiar nici nu prea ma interesat ...eu lam intrebat pe propietar si asa zice ...
quick 5hifter zilele astea vin in constanta ....poate ne intalnim la un suc pt cateva discutii ... |
Re: Tico BH-81-SLY
In poza de mai sus vad un motor de tico cu carburator, daca era matiz trebuia sa aiba rampa de injectoare si corpul clapeta de acceleratie, pentru care trebuie ridicata putin capota ;) Daca chiar are motor de matiz, pune si tu o poza, sunt f curios cum ar arata, pt ca si pe mine ma bate gandul...
|
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
|
Re: Tico BH-81-SLY
Most_Wanted - te rog sa-mi comunici pretul pe pm la lambo doors ! mersii frumos :D
o sa vb eu si cu alex... |
Re: Tico BH-81-SLY
si filtrul de aer la matiz ii in partea opusa ca in poze
|
Re: Tico BH-81-SLY
Topser, cand vine Most_Wanted in C-ta te anunt si ne intalnim toti 3 la un suc. Te aduc eu daca nu poti veni. Pana una-alta, vezi ca ai PM.
@Most_Wanted: da-mi un PM cu nr. tau de mobil daca se poate, sau da un sms la nr. 0743.065.556 / 0724.281.564. scrie "MW" la sfarsitul sms-ului :D |
Re: Tico BH-81-SLY
geniala ideea..cu usiile spate...:)
foarte fain.. |
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
|
Re: Tico BH-81-SLY
pff tare faza cu lambo doors si gullwings doors pe spate...felicitari.
|
Re: Tico BH-81-SLY
Fain fain...felicitari pentru ceea ce ati realizat dar auzisem ca lambo doors nu prea sunt fiabile...cam crapa pistonasu la ele dupa un timp. 100% veti face furori la showuri cu chestia asta :-) . Quick_5hifter....te-ai gandit la niste suicide doors pt. ticozaur ? :D Ar sta chiar belea amandoua una langa alta la showuri , amandoua modificate extrem , doua proiecte diferite dar superbe :-)
|
Re: Tico BH-81-SLY
Cred ca e mult prea incarcata....conceptul in sine nu este rau...dar sunt mult prea multe tiganii pe ea.
|
Re: Tico BH-81-SLY
Aici si eu sunt de aceeasi parere...spoilerele nu sunt prea grozave , iar cat despre interior cam trebuie lucrat...parca sunt aruncate toate acolo numai sa fie...dar lambo doors si cele din spate sunt belea...per ansamblu e ok masina..mai trebuie de lucrat mult la ea dar presimt ca va iesi ceva beton.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:02. |
- Copyright 2026 4Tuning