![]() |
Re: e34.BBB.
https://www.youtube.com/watch?v=HzBYnKkQDUA
(la inceput de drum).. |
Re: e34.BBB.
1 Attachment(s)
Cu fratioru PIT
|
Re: e34.BBB.
te-am vazut aseara,ca ai trecut pe lg mn!eu am un E39 albastru inchis cu nr rosii!
|
Re: e34.BBB.
Ne vedem pe traseu
Mersi |
Re: e34.BBB.
ohh my gard fratele mai mare BBB cu m3`u pit`=)))))))))
|
Re: e34.BBB.
2 Attachment(s)
Pe bulevard
|
Re: e34.BBB.
cu ce le-ai facut smoked?arata super bn asa!;)
|
Re: e34.BBB.
Cu un sprei de la policolor
|
Re: e34.BBB.
suspensie si jantele arata extraordinar pe masina!...bafta cu masina!8)
|
Re: e34.BBB.
mersi frumos
|
Re: e34.BBB.
Mai e putin si incepe scoala(invat in sebastian)...iar o sa o admir in fiecare zi:shock:
|
Re: e34.BBB.
o sa fie acolo la intersectie ...
acum sta la umbra..... (cine imi inchirieaza si mie un garaj prin zona sebastian) |
Re: e34.BBB.
frumoasa tare masina o stiu de ceva vreme de prin oras da nu arata asa bine atunci..acum e criminal..cred ca e cel mai frumos e34 care l-am vazut..
|
Re: e34.BBB.
44BBB.iti multumeste.
ne vedem pe traseu... |
Re: e34.BBB.
Frumos Foc E34-ul. Sa-l stapanesti sanatos
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning