Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   e34.BBB. (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/321865-e34-bbb.html)

frantz1983 27-06-12 15:11

Re: e34.BBB.
 
https://www.youtube.com/watch?v=HzBYnKkQDUA
(la inceput de drum)..

frantz1983 14-07-12 20:40

Re: e34.BBB.
 
1 Attachment(s)
Cu fratioru PIT

marius3030 14-07-12 20:43

Re: e34.BBB.
 
te-am vazut aseara,ca ai trecut pe lg mn!eu am un E39 albastru inchis cu nr rosii!

frantz1983 14-07-12 21:32

Re: e34.BBB.
 
Ne vedem pe traseu
Mersi

P@tic_sefu 15-07-12 00:41

Re: e34.BBB.
 
ohh my gard fratele mai mare BBB cu m3`u pit`=)))))))))

frantz1983 15-07-12 18:49

Re: e34.BBB.
 
2 Attachment(s)
Pe bulevard

marius3030 15-07-12 20:36

Re: e34.BBB.
 
cu ce le-ai facut smoked?arata super bn asa!;)

frantz1983 16-07-12 16:44

Re: e34.BBB.
 
Cu un sprei de la policolor

albatros 18-07-12 12:46

Re: e34.BBB.
 
suspensie si jantele arata extraordinar pe masina!...bafta cu masina!8)

frantz1983 18-07-12 17:03

Re: e34.BBB.
 
mersi frumos

BR96FLR 11-08-12 22:00

Re: e34.BBB.
 
Mai e putin si incepe scoala(invat in sebastian)...iar o sa o admir in fiecare zi:shock:

frantz1983 21-08-12 17:32

Re: e34.BBB.
 
o sa fie acolo la intersectie ...
acum sta la umbra.....
(cine imi inchirieaza si mie un garaj prin zona sebastian)

740e38mmt 21-08-12 22:17

Re: e34.BBB.
 
frumoasa tare masina o stiu de ceva vreme de prin oras da nu arata asa bine atunci..acum e criminal..cred ca e cel mai frumos e34 care l-am vazut..

frantz1983 22-08-12 10:57

Re: e34.BBB.
 
44BBB.iti multumeste.
ne vedem pe traseu...

TkK95 23-08-12 13:45

Re: e34.BBB.
 
Frumos Foc E34-ul. Sa-l stapanesti sanatos


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning