Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo Low&Slow AG 97 BVC (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/321268-cielo-low-and-slow-ag-97-bvc.html)

B-61-KYS 19-06-12 20:19

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
21 Attachment(s)
poze....

PetricaCBD 19-06-12 21:12

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
frumos exemplar...te asteptam la intalnirea nationala clubcielo daca esti pasionat de masina ta....in ultimul weekend din aceasta luna 30.06-01.07 la Brasov...camping Darste

maryus93 19-06-12 22:58

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
KYS:ms frm pt poze!raman dator de cinste la urmatoarea intalnire:D
Petrica CBD:ms frm pt invitatie,sper sa pot ajunge si eu pe acolo,trb ceva inscrieri?
Salutare!

PetricaCBD 20-06-12 07:42

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Quote:

Originally Posted by maryus93 (Post 5072326)
KYS:ms frm pt poze!raman dator de cinste la urmatoarea intalnire:D
Petrica CBD:ms frm pt invitatie,sper sa pot ajunge si eu pe acolo,trb ceva inscrieri?
Salutare!

nu trebuie inscrieri....prezenta pur si simplu....te asteptam

alexbadea12 20-06-12 22:00

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Cel mai frumos cielo pe care l am vazut pana acum:-)
Nu i ar mai trebui decat un SFI, dar banuiesc ca nu te a interesat
Felicitari!

maryus93 20-06-12 23:15

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
alexbadea12: Ms frm si in legatura cu SFI-ul,da este in plan si am gasit unul 2.0 16v la pret rezonabil care include si c.v si instalatia electrica!momentan se lucreaza la interior si dp o sa mah ocup de partea mecanica si de motor ca sa aiba totul legatura!

cristypuff 22-06-12 02:09

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Mariuse masina e super , si nu mai baga in seama pe toti......ca invidia e mare.

maryus93 22-06-12 02:38

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
cristypuff: ms frm si stai linistit,ma cunosti destul de bine si sti bine ca nu bag in seama toate `prostiile`;)
-si habar de masini poate am si eu putin ca si la masina ta am lucrat cate ceva si ai fost multumit de rezultat.Poate sa creada fiecare ce vrea suntem in tara tuturor posibilitatilor si avem dreptul la libera exprimare :))

Auras 26 22-06-12 12:05

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Felicitari pentru masina :D , arata extraordinar ..

maryus93 22-06-12 12:49

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Auras 26: ms frm,acum depinde de gustul fiecaruia,unora le place acest stil altora alt stil!eu unul sunt f.multumit de rezultat.ms

sike 25-06-12 12:01

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Felicitari pentru masinuta a iesit foarte bine!

Multa bafta in continuare!

Numai de bine!

maryus93 26-06-12 15:09

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine.

sike 26-06-12 15:13

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Quote:

Originally Posted by maryus93 (Post 5080560)
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine.

Dap ne cunosteam ,la mine fiatul l-am bagat iarasi la vopsit total nu am fost multumit de cum a iesit si il fac din nou sper ca de data asta sa fie ok :-P

Numai de bine!

maryus93 27-06-12 10:35

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Da am vz poze,a iesit super,imi place culoarea.bafta.

mareo 29-06-12 10:46

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Masina arata foarte foarte bine! Felicitari! :-)


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning