![]() |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
21 Attachment(s)
poze....
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
frumos exemplar...te asteptam la intalnirea nationala clubcielo daca esti pasionat de masina ta....in ultimul weekend din aceasta luna 30.06-01.07 la Brasov...camping Darste
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
KYS:ms frm pt poze!raman dator de cinste la urmatoarea intalnire:D
Petrica CBD:ms frm pt invitatie,sper sa pot ajunge si eu pe acolo,trb ceva inscrieri? Salutare! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Quote:
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Cel mai frumos cielo pe care l am vazut pana acum:-)
Nu i ar mai trebui decat un SFI, dar banuiesc ca nu te a interesat Felicitari! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
alexbadea12: Ms frm si in legatura cu SFI-ul,da este in plan si am gasit unul 2.0 16v la pret rezonabil care include si c.v si instalatia electrica!momentan se lucreaza la interior si dp o sa mah ocup de partea mecanica si de motor ca sa aiba totul legatura!
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Mariuse masina e super , si nu mai baga in seama pe toti......ca invidia e mare.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
cristypuff: ms frm si stai linistit,ma cunosti destul de bine si sti bine ca nu bag in seama toate `prostiile`;)
-si habar de masini poate am si eu putin ca si la masina ta am lucrat cate ceva si ai fost multumit de rezultat.Poate sa creada fiecare ce vrea suntem in tara tuturor posibilitatilor si avem dreptul la libera exprimare :)) |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Felicitari pentru masina :D , arata extraordinar ..
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Auras 26: ms frm,acum depinde de gustul fiecaruia,unora le place acest stil altora alt stil!eu unul sunt f.multumit de rezultat.ms
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Felicitari pentru masinuta a iesit foarte bine!
Multa bafta in continuare! Numai de bine! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Quote:
Numai de bine! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Da am vz poze,a iesit super,imi place culoarea.bafta.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Masina arata foarte foarte bine! Felicitari! :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:18. |
- Copyright 2026 4Tuning