Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri... (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/3189-tare-masina-pitesti-astept-propuneri.html)

Zep 21-01-05 14:38

P.S. Nu este negru ci este albastru inchis si exteriorul este \"tunat\" By Hamann!

catalin rs4 23-02-05 04:06

si pana la urma care ii cea mai tare masina??oricum stiu care ar fi cea mai urata :D subaru ala negru ii groaznic!! lam vazut la timisoara

D Y C 25-02-05 02:03

Eu zic ca CL 65 AMG. Nu stiu ce se poate compara cu el, chiar daca sunt fan BMW. Pana apare vreun M6 ... pot sa visez, nu ???

catalin rs4 25-02-05 02:22

poi daca este cl 65 amg in pitesti incredibil nam vazut eu aici in germania.. :lol:

D Y C 25-02-05 02:23

Da. E unul auriu. INSCRIS. Luat cu banii jos. E ceva... Incerc sa-i fac niste poze

catalin rs4 25-02-05 02:28

nici na costat mult :lol: 65 amg ii super tare si o super masina..o masina pt milionari ceva poze nar fi rau... :wink:

MMihai 16-03-05 18:54

3 Attachment(s)
Pana una alta S 55 AMG si Audi RS4

MMihai 16-03-05 18:59

Pacat ca nu am mai facut poze la RS4 ... soferu era in masina si nu am putut sa fac mai multe poze :(.. o mai prind eu prin oras ca are numere de arges!!

D Y C 16-03-05 19:56

Ala nu e S 55 AMG. E un amarat de S320 cu stopurile schimbate sa arate ca cele de dupa face-lift-ul de anul trecut si logo-ul 55 AMG e luat din Vitan.

[cash]SexY 16-03-05 21:02

:) vb lu dyc... nu e ala 55amg orice ai zice...
nu lai nimerit :) ala e crem...singuru mertzan crem din pit .. si e CL ..nu S

MMihai 16-03-05 21:14

lol ma eu am mai vazut o solenza cu 55 AMG :lol: :lol: deci din targ are omu sigla :D
RS4 era belea belea.. cam murdar si statea in ea cu ochii in 4 omu .. am facut poza pe ascuns :P interiorul jantelor era in culoarea masinii iar spolerele erau altfel .. sigla RS4 .. nu cred ca era fake audiu

catalin rs4 17-03-05 01:59

2 Attachment(s)
la din poza nui rs4... :lol: are un paket care se cheama s line..uite asa arata un rs4.....

D Y C 17-03-05 03:13

Poate cunosti mai bine firma, dar ce ne arati tu nu e mondelul anterior? Stiu ca RS se face doar avant, dar mai stiu si ca a iesit modelul nou. Cat despre masina din poza lui MMihai, este S4

uzzi_25 24-12-05 16:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"[cash
SexY\"]
Quote:

Originally Posted by \"D Y C\"
Stiu masina. E umflata cate o jumate de metru pe fiecare parte. E belea. Proprietarul zicea ca in primavara o scoate pe strazi

DYC il stiu si eu. el era cu golfu ala cu SHA ... cu motoru de la EEV nostru

Nu mai vorbiti ma in numele altora. Faci tu poze la masina lu' DGL-u, il sti si pa Mutu esti tare da nu mai poti inteligentule.
Si ca sa sti tu, pentru tine, masina lu Dan il costa prea mult ca sa o faca desi gasise una exact ca a lui care nu se inscria la 2500 de euro pe care acum se oftica ca nu a luat-o.

MMihai 27-12-05 23:05

1 Attachment(s)
M6? :)


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning