Re: corvette cabrio
Impozitul este foarte corect si menit a mai taia din pofta pe care o au pustanii si ciocoii de a calari pe soselele patriei masini de curse si jeepane facute pt jungla sau safari. Pai un Corvette dintr=asta ar taia respiratia la 9 din 10 muitori de rand in SUA sau alte tari civilizate...da nu domle in barca saraciei care este Romania ravneste la ea orice adolescent cu cosuri pe fatza ca sa se dea rotund la gagici...te unde aveti atata bani bah?...intr-o tara cu salariu mediu de 400 E pe luna. Pt mine e inca o enigma. Nu stiu cum se face dar generatia mea se gandea la o pereche de blugi si la o pereche de adidasi la varsta la care va gaditi voi la Corvette. Figurantilor....
|