Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/315060-dezmembrez-e30.html)

razvaneluu 27-04-12 21:40

Re: Dezmembrez E30
 
ursul a ajuns acasa , spuneti ce aveti nevoie si va servesc :)

sfigmo 28-04-12 15:16

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 5000954)
ursul a ajuns acasa , spuneti ce aveti nevoie si va servesc :)

Exteriorul :)...

Luis_gal 28-04-12 17:44

Re: Dezmembrez E30
 
da mi un pret la scaune,nu stau pe mes ca nu st an tara ,da mi msj la nr 0762615741,mersi

karlos83 28-04-12 22:31

Re: Dezmembrez E30
 
Salut ma intereseaza torpedoul cu tot cu inchidere si placa care acoprea calculatorul de sub bord + capacul de sub volan +un bord functional.eu am motor de 2.0 benzina + sonda de la kilometraj ( cea care vine in grup parca)
Multumesc

razvaneluu 28-04-12 23:15

Re: Dezmembrez E30
 
Bordul sau ceasurile ?

razvaneluu 29-04-12 10:22

Re: Dezmembrez E30
 
5 Attachment(s)
hai la piese neamule

razvaneluu 01-05-12 06:52

Re: Dezmembrez E30
 
Lista preturi piese E30(4 usi)
Din ‘85

Aripa Stg fata………………………………………...100 lei
Capota fata……………………………………..50 lei ( nu e chiar ok ... )
Capota spate…………………………………….150 lei
Instalatie electrica………………………..150 lei
Oglinda Heliomata , Stg…………………………….70 lei
Suspensie Sport fata spate …………………350 lei
Ornament exterior 4 usi(crom)(Nu le am pe toate , lipseste 1)………90 lei
Aeroterma………………………………………….150 lei
Ochelari (st + dr) + nas ………………150 lei
Brate stergatoare………………………...20 lei/perechea
Stopuri M ………………………………250 lei
Ceasuri pt.4 cilindri………………………….150 lei
Vas spalator parbriz + pompa……..50 lei
Buton intrerupere lumini……………..50 lei
Buton ceata+proiectoare…………….50 lei
Bara spate ( metal )……………………………….100 lei
Maneta stergator/maneta faza lunga…..40 lei buc
Grup Stock…………………………….…..150 lei

PRETURI FOARTE NEGOCIABILE , VREAU SA SCAP DE ELE !!!


Plus alte piese…..din interior….exterior….motor….etc.

karlos83 01-05-12 09:03

Re: Dezmembrez E30
 
Salut ma interedeaza sonda de la grup
Pentru motor in 6( nu stiu daca conteaza)

karlos83 01-05-12 09:09

Re: Dezmembrez E30
 
Si scaunele daca mai sunt un pret

razvaneluu 01-05-12 19:49

Re: Dezmembrez E30
 
ai pm !

GRIGO 01-05-12 22:46

Re: Dezmembrez E30
 
ma intereseaza suspensia.
Imi poti da mai multe detalii ?
Ce suspensie este ?
Ce drop are ?

razvaneluu 02-05-12 07:31

Re: Dezmembrez E30
 
ai pm

CJ02VDV 03-05-12 15:25

Re: Dezmembrez E30
 
bloc motor se da separat

razvaneluu 03-05-12 17:51

Re: Dezmembrez E30
 
Ai pm

razvaneluu 04-05-12 17:49

Re: Dezmembrez E30
 
4 Attachment(s)
arcuri + amortizoare
grup


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning