![]() |
noi ne-am jucat cu un skateboard si cu o dacie... e... interesant.. mai ales daca nu a mai fost reglat de vreo 2 ani skate-ul si vireaza de nebun :twisted:
|
1 Attachment(s)
Sinnere te tine sa te agati de masina mea in momente ca urmatoarele, fie si cu snowboard? :)
|
Nexam poze sau filme = topic inchis.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:27. |
- Copyright 2026 4Tuning