Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand anvelope de vara noi (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/303739-vand-anvelope-vara.html)

puya.crisan 26-07-12 00:22

Re: Vand anvelope de vara noi
 
Salut, ma intereseaza si pe mine 2 anvelope 205/40/17 si 2 anvelope 225/40/17 acelasi profil daca se poate , daca poti sa faci comanda sa imi aduci dimensiunea asta iti dau avans pentru ele.

Topgear 26-07-12 11:13

Re: Vand anvelope de vara noi
 
Salut.
205/40 R17 am pe stoc Nankang NS 2.
225/40R17 nu am nimic. Am in schimb 225/45 R17 Nankang NS 20.

puya.crisan 26-07-12 12:42

Re: Vand anvelope de vara noi
 
ma intereseaza 225/40/R17 daca poti sa aduci cumpar 2 bucati instant iti dau si avans, noi ,second hand numai sa fie dimensiunea asta.


All times are GMT +2. The time now is 05:55.

- Copyright 2026 4Tuning