![]() |
Re: De toate pentru toti ...
20 Attachment(s)
Oamenii de la Marea Neagra...
|
Re: De toate pentru toti ...
15 Attachment(s)
Si din nou tot noi...
|
Re: De toate pentru toti ...
Oamenii VESELI de la Marea Neagra. O fi bine asa ? Unii muncesc si altii se distreaza ?
|
Re: De toate pentru toti ...
miutza ...observi cat de bine imi sta intr`un r5gtt ? :D
ps : Luci ...imbinam utilul cu placutul la dragos la munca :D |
Re: De toate pentru toti ...
10 Attachment(s)
O sa zica lumea ca suntem de la circul de stat......mie mi-a fost rusine sa pun poze
Dar o sa pun....ce mrtii masii..... |
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
hai tati ..cum ai putu sa sari peste ea ? !
|
Re: De toate pentru toti ...
Off...soryy man...nu am observat......cam asta am facut noi du[a o zi de munca grea......niste poze demne de circ....
|
Re: De toate pentru toti ...
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu uita domle ca apari si tu in poze...deci esti o lepra si tu.......
Auzi tu la el....... |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Stay tuned......urmeaza episodul 2........coming soon
|
Re: De toate pentru toti ...
se stie ... sa bagi burnurile fly-ule :*:*:**: si sa o bagi si pe masa lu' chioru'' cand tzipa la noi .. :))))
|
Re: De toate pentru toti ...
10 Attachment(s)
Dupa alta zi de munca......cum zicea Lucian..unii muncesc altii se distreaza....
sub egida....cainii latra ..ursu merge...episodul 2 |
Re: De toate pentru toti ...
ursu` latra ...cainii merge ...
|
Re: De toate pentru toti ...
2 Attachment(s)
Si tot sub aceeasi egida....partea 2
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning