Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

M Y U 08-02-07 19:11

Re: De toate pentru toti ...
 
20 Attachment(s)
Oamenii de la Marea Neagra...

M Y U 08-02-07 19:17

Re: De toate pentru toti ...
 
15 Attachment(s)
Si din nou tot noi...

Lucian 08-02-07 19:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Oamenii VESELI de la Marea Neagra. O fi bine asa ? Unii muncesc si altii se distreaza ?

LKS 08-02-07 19:23

Re: De toate pentru toti ...
 
miutza ...observi cat de bine imi sta intr`un r5gtt ? :D

ps : Luci ...imbinam utilul cu placutul la dragos la munca :D

mikafly 08-02-07 19:24

Re: De toate pentru toti ...
 
10 Attachment(s)
O sa zica lumea ca suntem de la circul de stat......mie mi-a fost rusine sa pun poze
Dar o sa pun....ce mrtii masii.....

LKS 08-02-07 19:25

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
hai tati ..cum ai putu sa sari peste ea ? !

mikafly 08-02-07 19:28

Re: De toate pentru toti ...
 
Off...soryy man...nu am observat......cam asta am facut noi du[a o zi de munca grea......niste poze demne de circ....

ady_gti 08-02-07 19:41

Re: De toate pentru toti ...
 
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))

mikafly 08-02-07 19:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu uita domle ca apari si tu in poze...deci esti o lepra si tu.......
Auzi tu la el.......

ct-98-dne 08-02-07 20:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 738955)
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))

si asta nu este nimik fiule ink nu a aparut myu cu ingineru pe mobra sa vezi atunci caderea constantinopolului

mikafly 08-02-07 22:48

Re: De toate pentru toti ...
 
Stay tuned......urmeaza episodul 2........coming soon

ady_gti 09-02-07 18:56

Re: De toate pentru toti ...
 
se stie ... sa bagi burnurile fly-ule :*:*:**: si sa o bagi si pe masa lu' chioru'' cand tzipa la noi .. :))))

mikafly 09-02-07 20:23

Re: De toate pentru toti ...
 
10 Attachment(s)
Dupa alta zi de munca......cum zicea Lucian..unii muncesc altii se distreaza....
sub egida....cainii latra ..ursu merge...episodul 2

LKS 09-02-07 20:29

Re: De toate pentru toti ...
 
ursu` latra ...cainii merge ...

mikafly 09-02-07 20:41

Re: De toate pentru toti ...
 
2 Attachment(s)
Si tot sub aceeasi egida....partea 2


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning