Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Styling Club (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/301684-styling-club.html)

bmw_motorsport 25-03-12 22:00

Re: Styling Club
 
felicitari pt club
am vazut cateva masini si vineri seara pe la 'cocean'
bafta

Rulez 26-03-12 08:30

Re: Styling Club
 
Imi pare rau ca nu am putut ajunge .. dar e cam greu sa vin in Baicoi ..
Daca se tine prin Ploiesti , ma prezint si eu si asigur eu cateva poze :) .

alexone 26-03-12 09:25

Re: Styling Club
 
Quote:

Originally Posted by Rulez (Post 4950084)
Imi pare rau ca nu am putut ajunge .. dar e cam greu sa vin in Baicoi ..
Daca se tine prin Ploiesti , ma prezint si eu si asigur eu cateva poze :) .

Daca faci poze la "cocean" posibil sa ai probleme mari ...

Seal 26-03-12 10:56

Re: Styling Club
 
Nu recomand asa ceva. Cel putin din partea mea nu doresc sa vad poze cu masinile mele mai ales la asa ceva.

eMH 26-03-12 11:30

Re: Styling Club
 
Baiatul se refera la intalnirile clubului, nu la "treaba".

Rulez 26-03-12 22:08

Re: Styling Club
 
Ma refer la poze cu masinile clubului ,intalniri unde stam de vorba alea alea :), 2-3 poze pentru fiecare masina .. atat .. nu alte prostii ;) .

VRS 01-04-12 12:12

Re: Styling Club
 
Posibil ca azi sa se amane intalnirea din cauza "caldurii" de afara.

VRS 01-04-12 14:25

Re: Styling Club
 
Intalnire Styling Club, ora 18:30, in fata la Covrig Baicoi. Va asteptam!


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning