![]() |
Re: Styling Club
felicitari pt club
am vazut cateva masini si vineri seara pe la 'cocean' bafta |
Re: Styling Club
Imi pare rau ca nu am putut ajunge .. dar e cam greu sa vin in Baicoi ..
Daca se tine prin Ploiesti , ma prezint si eu si asigur eu cateva poze :) . |
Re: Styling Club
Quote:
|
Re: Styling Club
Nu recomand asa ceva. Cel putin din partea mea nu doresc sa vad poze cu masinile mele mai ales la asa ceva.
|
Re: Styling Club
Baiatul se refera la intalnirile clubului, nu la "treaba".
|
Re: Styling Club
Ma refer la poze cu masinile clubului ,intalniri unde stam de vorba alea alea :), 2-3 poze pentru fiecare masina .. atat .. nu alte prostii ;) .
|
Re: Styling Club
Posibil ca azi sa se amane intalnirea din cauza "caldurii" de afara.
|
Re: Styling Club
Intalnire Styling Club, ora 18:30, in fata la Covrig Baicoi. Va asteptam!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning