![]() |
Re: Machete in lucru - Schumy
Salut schumy,bine te-am gasit si pe aici :lol:,interesante machetele.De unde ai autocolantul albastru?
P.S:ai trabant cu motor de 1.1?:O.Destul de rare,nu prea am vazut din astea,sa ai grija de el. |
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Am auzit si eu ca Tudor Vladimirescu o sa apara in numerele de la Dea dar nu este nimic sigur pt ca au fost multe probleme cu numarul asta.Referitor la oltcit o sa trebuiasca sa strang bani sa-mi iau multe sa am ce sa modific.O sa revin cu poze cu machetele actuale in lucru destul de curand.Tine-ti aproape!!!:lol:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
4 Attachment(s)
sa mai reanimam putin topicul
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Mai, din "Surse" pe care nu le pot preciza, tine de securitate:lol:, va dati seama ca-s sarcastic....cand a aparut presupun numarul 8, si s-a precizat ca nr 9 va fi dacia papuc, cred ca atunci s-a spus si despre numarul 16, ciudat mi s-a parut si mie, cine a spus asta a spus despre amandoua numerele, 9 si 16, nu stiu sigur de unde stia insa cu nr 9 a avut dreptate. Dupa oltcit vine Moscvich 353, imi cer scuze daca nu am scris bine.
Oltcitul va fi pana la urma albastru si nu verde brotac... |
Re: Machete in lucru - Schumy
10 Attachment(s)
Eh ei le scot cum vor , noi le facem cum vrem .....treaba romaneasca:lol:
Sa mai revigoram iarasi atmosfera care cu parere de rau ca ma repet foarte trista p-aici.Asa dar in ton cu aceasta atmosfera de parastas va prezint si voua Dricul!!!! FAcut din dacia papuc si participanta la concursul Papucul fermecat pe miniauto |
Re: Machete in lucru - Schumy
12 Attachment(s)
poze 2
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
ontopic ... arata bine dricul ... dar masa aia pe care vine pus cosciugul nu ar fi mers mai jos un pic? tare era sa fi pus si un sicriu in el ..:) |
Re: Machete in lucru - Schumy
Foarte tare ideea cu dricul :lol: tine-o tot asa
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Foarte tare, bravo!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
4 Attachment(s)
"masa" aia nu puteam s-o pun mai jos ca la dric ideea e sa se vada cosciugul si crede-ma ca m-am tot uitat pe google la toate dricurile pana m-am hotarat cum s-o pozitionez.Eu am considerat ca asa trebuie si este bine iar cosciug nu am facut ca mi-se pare si asa macabra.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
9 Attachment(s)
Mama ce liniste e , (glumesc , nu sunt aici sa fac galagie oricum) inca niste poze cu machete
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Salut. Superb realizate toate machetele tale. As dori sa te intreb daca tu Daciile le-ai luat pe toate odata sau una cate una si daca le-ai gasit asa, nu ai putea sa-mi faci si mie rost de 2 bucati ca am facut marea greseala sa nu iau decat una cand a fost vremea lor. Rollcage-urile, din ce material sunt facute. Numai bine si spor la treaba, ca faci ceva superb!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning