Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Masini Inzapezite ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/300823-masini-inzapezite.html)

Brian 14-02-12 16:05

Re: Masini Inzapezite !
 
Vad ca nici E39-ului tau nu`i place zapada :-)

DaNn.ZyX 15-02-12 14:50

Re: Masini Inzapezite !
 
3 Attachment(s)
Update :lol::lol::lol::lol:
Attachment 2328310 Attachment 2328311
Attachment 2328312

chyryCRY 15-02-12 14:52

Re: Masini Inzapezite !
 
Sick of snow !!!! m-am chinuit ieri cred ca 2 ore sa o scot din zapezi .. pe vremea asta cu sufa chinuiala mare :(

DaNn.ZyX 15-02-12 14:56

Re: Masini Inzapezite !
 
Quote:

Originally Posted by chyryCRY (Post 4882257)
Sick of snow !!!! m-am chinuit ieri cred ca 2 ore sa o scot din zapezi .. pe vremea asta cu sufa chinuiala mare :(

Io tre sa scap de (D.aca A.i C.ap I.a-ti A.lta) aia din spate,mana pe lopata si la treaba :lol: sa starpesc dusmanul(aka zapada)

chyryCRY 15-02-12 14:58

Re: Masini Inzapezite !
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4882263)
Io tre sa scap de (D.aca A.i C.ap I.a-ti A.lta) aia din spate,mana pe lopata si la treaba :lol: sa starpesc dusmanul(aka zapada)

Spor :)) !

Marinca 17-02-12 18:55

Re: Masini Inzapezite !
 
Se va ajunge o moda in Romania, sa ai masina inzapezita. :)). Stau la bloc si nu am iesit 1 zi din casa sa imi dezapezesc masina, insa un bun vecin a facut-o pentru mine deoarece cica ne da amenda de la prima la tot blocu daca avem masini inzapezite in fata lui:|. Nu ii cam ciudata faza?

chyryCRY 18-02-12 10:16

Re: Masini Inzapezite !
 
Quote:

Originally Posted by Marinca (Post 4885681)
Se va ajunge o moda in Romania, sa ai masina inzapezita. :)). Stau la bloc si nu am iesit 1 zi din casa sa imi dezapezesc masina, insa un bun vecin a facut-o pentru mine deoarece cica ne da amenda de la prima la tot blocu daca avem masini inzapezite in fata lui:|. Nu ii cam ciudata faza?

Ma deranjeaza enorm de tare treaba asta :) dar ce sai faci ! traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul. Vezi tu,noi daca nu dam zapada din fata scari din fata blocurilor etc,ne trezim cu mare amenda dar ei nu sunt in stare sa dea zapada dupa stradute unde ramai blocat inevitabil ! :-j

chyryCRY 09-12-12 20:41

Re: Masini Inzapezite !
 
Sa readucem la viatza topicul asta muhaahahaaa ! si cu ocazia asta va urez SARBATORI FERICITE !


All times are GMT +2. The time now is 23:43.

- Copyright 2026 4Tuning