![]() |
Re: Masini Inzapezite !
Vad ca nici E39-ului tau nu`i place zapada :-)
|
Re: Masini Inzapezite !
3 Attachment(s)
|
Re: Masini Inzapezite !
Sick of snow !!!! m-am chinuit ieri cred ca 2 ore sa o scot din zapezi .. pe vremea asta cu sufa chinuiala mare :(
|
Re: Masini Inzapezite !
Quote:
|
Re: Masini Inzapezite !
Quote:
|
Re: Masini Inzapezite !
Se va ajunge o moda in Romania, sa ai masina inzapezita. :)). Stau la bloc si nu am iesit 1 zi din casa sa imi dezapezesc masina, insa un bun vecin a facut-o pentru mine deoarece cica ne da amenda de la prima la tot blocu daca avem masini inzapezite in fata lui:|. Nu ii cam ciudata faza?
|
Re: Masini Inzapezite !
Quote:
|
Re: Masini Inzapezite !
Sa readucem la viatza topicul asta muhaahahaaa ! si cu ocazia asta va urez SARBATORI FERICITE !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning