Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   post cu tzepari de pe forumuri (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/30081-post-tzepari-forumuri.html)

preparatu 31-12-06 20:18

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Quote:

Originally Posted by tm8bnz (Post 681039)
Are cineva poza acestui individ ?! :lol:
A venit omu cu maica'sa si taica'su inapoi la mine cu ochii'n lacrimi (maica-sa) sa ii dau banii inapoi pe produsele ce le-o cumparat de la mine,cu pretextul ca scumpul lor baiat fura bani din casa !
Ce sa ii faci...omu din mine io dat n'apoi banii...dar acum regret,dupa vorbele ce mi le-am auzit ulterior din diferite alte directii !

P.S. Copilu e bolnav cu bila...aia de pe umeri (serios fara gluma,cine lo cunoscut poate sa confirme...)

lol!asta chiar ca a fost tare...o sa merg si eu la combinatzii cu parintii...

preparatu 31-12-06 20:19

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 680968)
ma bag si eu si nu incurajez sau descurajez pe cineva.
2 exeple despre acest DAN. 1.statie pioneer 4x450wrms la 3mil si ceva.... WHAT?? 1 pioneer nu a facut asa ceva, 2 daca cauti pe net codul de pe statie nu gasesti nimik , deci este prastie
2. vand sub....pioneer...iara...ce om poate pune botu la o asemenea tampenie???? https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...__xx40429.html
aceeasi statie, alt nume :)) GOLDY :)) https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...w_xx40607.html
daca nu era marfa lui de ce se rupe in doua si spune ca sunt produse name cand de fapt ele sunt noname??? raspuns: E TZEPAR
numa bine!

dap frate se poate,nu bag mana in foc,cu mine nu a facut asa ceva si am cumparat multe de la el,mai mult piese nu electronice...!

topser 01-01-07 15:30

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Quote:

Originally Posted by tm8bnz (Post 681039)
Are cineva poza acestui individ ?! :lol:
A venit omu cu maica'sa si taica'su inapoi la mine cu ochii'n lacrimi (maica-sa) sa ii dau banii inapoi pe produsele ce le-o cumparat de la mine,cu pretextul ca scumpul lor baiat fura bani din casa !
Ce sa ii faci...omu din mine io dat n'apoi banii...dar acum regret,dupa vorbele ce mi le-am auzit ulterior din diferite alte directii !

P.S. Copilu e bolnav cu bila...aia de pe umeri (serios fara gluma,cine lo cunoscut poate sa confirme...)

Hahahha =)) doamne cat pot sa rad =)) ce nesanatosi..
Multe tepe am luat si eu dar nu cred ca mai are rost sa dau nume..faptul consumat plus ca de acum inainte sa cumpar cer muulte poze...ale produsului...

CINEVA SA FACA STICKY TOPICUL ASTA CA E FT BUN !

BMW70ANGELAYES 01-01-07 16:16

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
tare rau forumul asta!!!!!!

BMW70ANGELAYES 01-01-07 16:23

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
de ce nu cumparati din magazin ?
Quote:

Originally Posted by CataNOS (Post 680709)
bmw70angelayes e de evitat, tot ce vinde e fie no name cu sticker de marca pe el, fie umfla caracteristicile incat pt un necunoscator sa para mana cereasca. Cel mai mare tepar.

Un prieten si-a luat o teapa de 20 si ceva de milioane cu un dvd de la el.


BMW70ANGELAYES 01-01-07 16:24

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
frate imi cer scuze daca ai luat tepe de la mine
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 680968)
ma bag si eu si nu incurajez sau descurajez pe cineva.
2 exeple despre acest DAN. 1.statie pioneer 4x450wrms la 3mil si ceva.... WHAT?? 1 pioneer nu a facut asa ceva, 2 daca cauti pe net codul de pe statie nu gasesti nimik , deci este prastie
2. vand sub....pioneer...iara...ce om poate pune botu la o asemenea tampenie???? https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...__xx40429.html
aceeasi statie, alt nume :)) GOLDY :)) https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...w_xx40607.html
daca nu era marfa lui de ce se rupe in doua si spune ca sunt produse name cand de fapt ele sunt noname??? raspuns: E TZEPAR
numa bine!


Eugen_TL 01-01-07 16:53

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
lool... ...fraieresti omu pe fata si apoi ceri si scuze ma? nesimtirea ta e mare rau de tot =))))

BMW70ANGELAYES 01-01-07 17:02

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
sa continuam lista cu tepari :

nr .1 " TuningBoy" (in necunostinta de cauza ...."eu de ce ma aflu pe aici ?"...),

nr.2 Cata NOS (tepar cu un prieten tepuit)

nr.3 " Bigul " (idem tepar 3 ,fricos de teapele date )....si lista continua

X-Ray-Eyes 01-01-07 18:16

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
:D:D:D:D:D:D

Hai ca se incinge atmosfera !!!
De abia astept continuarile !!!

BMW70ANGELAYES 01-01-07 18:55

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
pt. carcotasi le recomand sa urmareasca emisiunea de pe tvr 2 "dale lu Mitica"
e super tare !!!!!!!!!!

bboobbyy 01-01-07 19:13

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
pentru Bmw70angeleyes ,prietene si eu am aceasi statie care spui u ca este pioneer,dar oricum sa zicem ca este pioneer, dar cum scoate frate atitia wati?(4x450)se vede si in poza ca are 2 sigurante de 20A, deci scoate cam 70W pe canal.parerea mea este ca Bigu are dreptate,eu zic ca ampul este 100% goldy, doar ca este schimbata sigla.

xxdadixx 01-01-07 19:29

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Ar trebui sa le treaca in dreptul "de-al casei" sau ce o scrie acolo, TEPAR!

BMW70ANGELAYES 01-01-07 19:52

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
sa zicem ca sunt wati muzicali pt cei care habar nu au

BMW70ANGELAYES 01-01-07 20:09

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Quote:

Originally Posted by bboobbyy (Post 681522)
pentru Bmw70angeleyes ,prietene si eu am aceasi statie care spui u ca este pioneer,dar oricum sa zicem ca este pioneer, dar cum scoate frate atitia wati?(4x450)se vede si in poza ca are 2 sigurante de 20A, deci scoate cam 70W pe canal.parerea mea este ca Bigu are dreptate,eu zic ca ampul este 100% goldy, doar ca este schimbata sigla.

la 70 rms ar trebui sa se sparga luneta !
cum de ai ajuns tu la concluzia ca daca are 2 sig de 20 a scote 70 rms?
am sa pun sigurante de 50 amperi......cam cat o sa scoata rms ?

Bigu 01-01-07 20:15

Re: post cu tzepari de pe forumuri
 
Quote:

Originally Posted by BMW70ANGELAYES (Post 681413)
sa continuam lista cu tepari :

nr .1 " TuningBoy" (in necunostinta de cauza ...."eu de ce ma aflu pe aici ?"...),

nr.2 Cata NOS (tepar cu un prieten tepuit)

nr.3 " Bigul " (idem tepar 3 ,fricos de teapele date )....si lista continua

Domnul meu, te rog f frumos marturiseste-mi unde am gresit in spusele mede de mai sus! Eu am argumente in privinta dumneavoastra, dar dumneavoastra in privinta mea? Cand am dat eu teapa? Cine s-a plans de produsele vandute de mine? Cu ce sunt eu fricos? Daca tot dai cu batu in balta te rog argumenteaza mai amplu... da exemple concrete ca asa pot sa copiez toata lista de useri si sa o bag aici...dar ma rog... Astept un raspuns cat mai amplu si bine compus si argumentat!


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning