![]() |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
Multe tepe am luat si eu dar nu cred ca mai are rost sa dau nume..faptul consumat plus ca de acum inainte sa cumpar cer muulte poze...ale produsului... CINEVA SA FACA STICKY TOPICUL ASTA CA E FT BUN ! |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
tare rau forumul asta!!!!!!
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
de ce nu cumparati din magazin ?
Quote:
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
frate imi cer scuze daca ai luat tepe de la mine
Quote:
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
lool... ...fraieresti omu pe fata si apoi ceri si scuze ma? nesimtirea ta e mare rau de tot =))))
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
sa continuam lista cu tepari :
nr .1 " TuningBoy" (in necunostinta de cauza ...."eu de ce ma aflu pe aici ?"...), nr.2 Cata NOS (tepar cu un prieten tepuit) nr.3 " Bigul " (idem tepar 3 ,fricos de teapele date )....si lista continua |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
:D:D:D:D:D:D
Hai ca se incinge atmosfera !!! De abia astept continuarile !!! |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
pt. carcotasi le recomand sa urmareasca emisiunea de pe tvr 2 "dale lu Mitica"
e super tare !!!!!!!!!! |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
pentru Bmw70angeleyes ,prietene si eu am aceasi statie care spui u ca este pioneer,dar oricum sa zicem ca este pioneer, dar cum scoate frate atitia wati?(4x450)se vede si in poza ca are 2 sigurante de 20A, deci scoate cam 70W pe canal.parerea mea este ca Bigu are dreptate,eu zic ca ampul este 100% goldy, doar ca este schimbata sigla.
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Ar trebui sa le treaca in dreptul "de-al casei" sau ce o scrie acolo, TEPAR!
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
sa zicem ca sunt wati muzicali pt cei care habar nu au
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
cum de ai ajuns tu la concluzia ca daca are 2 sig de 20 a scote 70 rms? am sa pun sigurante de 50 amperi......cam cat o sa scoata rms ? |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:49. |
- Copyright 2026 4Tuning